Zufalstvo zo zivota na Slovensku

Príspevok v téme: Zufalstvo zo zivota na Slovensku
lalia45

ahojte, hladam alebo chcela by som zistit, ci su ludia, pary, muzi, zeny, ktori sa dennodenne rano zobudzaju s nechutou zit a zaroven s chutou zacat nieco nove, novy zivot na novom mieste, odist z tejto krajiny, aj napriek tomu, ze tu mam rodinu,,sme par a s priatelom je nam cim dalej, tym tazsie z tych nizkych platov a je nam zle z pristupu nadriadenych..
ako prec z takejto situacie? aky prvy krok treba spravit,,je to normalne, alebo treba navstivit odbornika :)

Sejla

Ccc ľudia uspokojte sa :D takéto strasiaky vôbec neriešim, čokoľvek sa stane, stane sa to prirodzene a ľudia sa na to adaptuju, ani nevedia, na aké extrémy je človek schopný si zvyknúť. No a potom možno všetci podochneme no a? Dostaneme, čo si zasluzime, možno na pár výnimiek, ako slečna A, ktorej to prežitie vôbec nezavidim. Radšej sa budem sústrediť, ako žiť správne a šťastne, vo svete, aký poznám, nie stresovat ešte na prípravu prípadného kolapsu. Je jasne, že vždy sa môže stať čokoľvek v niekoho živote, nie je možné sa pripraviť na všetko. Osobne si nemyslím, že sa stane niečo takéto dramatické. A ak aj budeme vystavení fyzickej zatazi, tak si možno oddychneme od toho konstantneho súčasného znasilnovania mozgov, ktoré prebieha už nejaký ten piatok.

Cestovatel30

Najviac sa mi paci ako by sa vsetci chceli mat super a rovnost a bratstvo pre kazdeho.
Jednoducho to tak fungovat nebude.
Napokon ani ludia sa nesnazia rovnako, nemaju rovnaky pristup k zivotu ani k povinostiam a ani nikdy sa nebude mat rovnako dobre.
No kazdy ma skoro moznost nieco v svojom zivote zlepsit len musi pohnut hlavou a rukami a nie vyplakavat ako je tazko a co vsetko hrozi.

nirv

A na Slovensku jedli tak raz do dňa pár hltov najjednoduchšej stravy. Boli radi že majú čo jesť. A ti chudobnejsi určite aj od hladu pomreli. Aj teraz umierajú bezdomovci a to sa tu máme super.

nirv

Že nacisti zakázali jesť mäso, že sa ludia báli či sa doziju zajtrajška, že skrývali židov,, že rozdeľovali rodiny...že židom vzali najskôr majetok, postavenie, domy a potom aj životy. Že po vojne komunisti vzali ľuďom pozemky a majetky. Že sa robili čistky. To sú rozprávky? Aj holocaust je rozprávka ?

0vecka

2 nirv to ti kto rozpraval tieto veci... akoze sorry ale z rozpravania starych rodicov som nikdy taketo absurdity nepocul...

0vecka

2 Cestovatel30 oni si myslia ze pride apokalipsa a nebude nikde nic na jedenie a tak...

a mylsim ze na slovensku nikdy dobre nebude... je jendo ci je tam cerveny alebo modry...