Pestrec Mariansky - caj

ferko01

Mne predpisal gastroenterolog liek Lagosa, co je suchy extrakt z plodu ostropestreca marianskeho, prico obsah silymarinu v jednej tablete je 150 mg.
Beriem ich denne 2x2.

Fialka33

Ahojte ľudkovia, ja v dobrom úmysle som milé kúpené semiačka celý balíček zomlela - vysypala do flačtičky a včera začala robiť odvar a piť a dnes čítam, že to treba mlieť vždy pred varením - od AGARTIA - tak to môžem vyhodiť??... :-( .. či ako...

Martin01

Predám semienka ostropesca,nazbierané vysušené. 100g-10e mám aj iné bylinky kto má záujem,píšte mi na mail.Kúra pečene je 200g na 3 týždne

swat

ale ako tie semienka pomlieť? skusala som mlyncek na sol , na korenie , dokonca kupila som mažiar ...ale tie semienka nie a nie rozdrviť ...PORADTE AKO ICH POMLIET NA PRASOK????

RNG

Bylinky v prirodnej forme su v mysli ludi ucinne, v skutocnosti ale len ich silne vytazky vzhladom na ucinne zlozky su klinicky ucinne. V ostropestreci marianskom je to sylimarin a na cistwenie pecene a regeneraciu ho treba podla protokolu dr Berksona zobrat denne 900 mg.

Inac s cholesterolom nema nic spolocne. Na cholesterol je policosanol(2 x 20 mg) a Red Yeast Rice(2 x 1 gram)
Brat dnes rozne bylinky je obvykle asi tak ucinne, ako jedenie plesniveho syru miesto penicilinu, ktory sa z plesni vyraba.

Irén 1

Tak som už vybrala 3 fľašku tohto pestrecového oleja a cholesterol je stále vysoký,zrejme to s tým účinkom na cholesterol nemá iba na peňaženku.

Kurtis

Mám skúsenosti s využitím Pestrecu mariánskeho na liečbu,pomohol mne a veľa mojim známym.Má špečifiká,ako ho treba užívať a výsledok je už do troch dní/prvé príznaky/. Prezývaný je Kristova koruna a má úžasný záber pre naše zdravie.

Jeho účinky:/je silný antioxidant/
znižuje cholesterol
detoxikuje a posilňuje pečeň
obsahuje silymarín
podporuje obnovu pečeňových buniek
zlepšuje trávenie
chráni pečeň pred škodlivými účinkami farmaceutických liekov
cirhóza, hepatitída
napravuje sliznicu maternice, endometrióza
chráni žily a cievy.To je len stručný obsah toho čo dokáže.Je to zázrak prírody.
S pozdravom na zdravie s Pestrecom.

Ďalšie info ak Vás to zaujalo pošlem mailom.kurtis@kurtis.sk