Pestrec Mariansky - caj

Plackan

Ja Facebook nemám a mne sa to neotvorí keď na to kliknem.Myslím si,ak hovoríte o pestreci a černuške,tak sa jedná o tento systém zdravápečeň.sk a musím povedať, že je to ozaj dobrý nápad,.ako si vyčistiť a zregenerovať pečeň.
-odkaz odstránený-

KRCHOVAN

Jediné čo ma zaujato je tento článok od klacka nižšie:
Tak že,keď si prečítate tento článok z Facebooku bude vám všetko jasné,čo pestrec dokáže ak mu pri tom pomáha Černucha,Trávenie,vylučovanie,odmastenie pečene,odbúranie toxínov z tela,to všetko som dosiahol v mojom veku 63 rokov za asi štyri mesiace.V mojom veku mám hodnoty v norme,čo som už ani nepredpokladal.Síce som schudol len štyri kg,ale už to ide v posledných týždňoch rýchlejšie.Ten čo mi to poradil,začal v máji minulý rok a dal dole už 15 kg.
Prečítajte a usúďte sami,já v tom mám jasno.
www.facebook.com

inkasvinka

prepáč, ale na mňa ten pestrec pôsobí úplne že blahodárne, normálne mám nutkanie každému povedať, že chcem len peace a nič iné...áno je síce pravda, že som sa od toho rozprasatela ako sviňa dokonca až ako divá sviňa, veru budem musieť začať cvičiť. Vidím, že na teba to účinkuje tak, že si poriadne agresívny, ale ja ti prajem len dobré, skús nejaký iný prípravok radšej. Nebola by som ti ho odporučila, keby som bola vedela, že to takto zapôsobí. Tiež sem chodím už dávno, ale ja bez toho budem...a máš pravdu, že nie som celkom zdravá, veď kto aj je, budem musieť teraz odcestovať na dlhú dobu do brazílskeho pralesa, idem si tam na iné bylinky, vieš na to chudnutie, tak sa maj krásne

Ipsik

Neviem, ale mám pocit, že som sa zmenil na divú sviňu. Musím to povedať svojej terapeutke pri najbližšej príležitosti.

Ipsik

Ale keď si to tak zoberieme z iného uhla pohľadu, tak taká diva sviňa vyzerá byť napriek všetkému na prvý pohľad zdravá:-)

Ipsik

Možno ten pestrec má niečo do seba, keď ho všade spomínajú. Ja som zase prišiel na to, že soľ rozpustená vo vode pôsobí blahodárne proti baktériám v ústnej dutine. Je to isto rozumnejšie ako strieľať baktérie vzduchovkou, keď už nevedia, čo by z rozkoše spravili. Pomohlo mi to viac ako nejaké špeciálne prípravky. A vitamín C je oveľa lepší proti chrípke ako igelitka antibiotík:-)
Tie vedľajšie účinky liekov nie sú však takisto na zahodenie. Kvôli jednému človek osprostie, z toho druhého priberie i zo dvadsať kíl, z tretieho je impotentný, z ďalšieho opuchne akoby týždeň v kuse slopal. Najlepšie je to všetko užívať naraz:-) Navštíviť kamarátov po dlhom čase opuchnutý jak divá sviňa, s váhou divej svine a mozočkom divej svine ich isto prekvapí. Je otázne, či už milo alebo nemilo. A s dolnými partiami sa tiež nemožno potom veľmi chváliť.

ivana005

Ja si myslím,že pestrec je zázrak,a kto ho nevyskúša, je to jeho problém,len si to treba dať do kopy.Zbavil som sa sa liekov a som ok. Ďakujem zdraviu.sk žs som tu našiel. -odkaz odstránený-