Pestrec Mariansky - caj

Klako

Tak že,keď si prečítate tento článok z Facebooku bude vám všetko jasné,čo pestrec dokáže ak mu pri tom pomáha Černucha,Trávenie,vylučovanie,odmastenie pečene,odbúranie toxínov z tela,to všetko som dosiahol v mojom veku 63 rokov za asi štyri mesiace.V mojom veku mám hodnoty v norme,čo som už ani nepredpokladal.Síce som schudol len štyri kg,ale už to ide v posledných týždňoch rýchlejšie.Ten čo mi to poradil,začal v máji minulý rok a dal dole už 15 kg.
Prečítajte a usúďte sami,já v tom mám jasno.
www.facebook.com

MataG

Podľa mňa na detoxikáciu pečene je lepšia kombinácia rôznych bylín s pozitívnym účinkom na pečeň než len samotný pestrec.

Bartek

Na stranke zdravapecen.sk sú uvedené tieto informácie:
Ak chceme porovnať čo najlepšie funguje, či čaj, olej, alebo tinktúra - výťažok pestreca, jednoznačne sa dopracujeme k odpovedi, že najlepšie a najúčinnejšie je užívať plod pestreca pripravený metódou drvením, ako ho príroda poskytla.
Ja som to vyskúšala a na pestrec v tomto stave nedám dopusti.Užívala som ho totiž aj ako čaj a olej.Však bez efektu.

Anna Bartek

SASIKA

To čo funguje je odroda pestreca strieborný bodliak, ten treba užívať v drvenom stave,nie čaj a olej , ak to chcete na pečeň a aby boli v norme cholesterol a cukor. Na cukor je super Egyptský čierny kmín-černucha.
Ja som tri roky pila čaj a vypila som dosť oleja z pestreca a výsledok mizivý.Tu treba povedať to,že nie všetko na sáčku napísané ,že je to pestrec môže byť vhodný na užívanie a už vôbec nie čaj.Užívať treba semienka z pestreca drvené toho strieborného bodliaka, nie mleté a čaj sa robí z listov.Ja som si v októbri objednala na internete od zdravej pečeni a čuduj sa svete ten rozdiel je skvelý.Keby som to našla skôr.

Pago

Čaj nie je na pečeň,ale pestrec mariánsky strieborný bodliak, treba užívať v drvenom stave na lyžicu do úst a zapiť vodou .Na webe sú pravidlá užívania ako ho užívať.
-odkaz odstránený-
Ja som začal v septembri a celkom náhodne to priniesol kolega do práce.Len tak z prevencie,ale čo sa dialo so mnou,tak to som nepredpokladal,že to má skvelé účinky a cítim sa super.Únava preč,aj nijaké to kilo dole,obišli ma aj chrípky na jeseň.Dobré je to,stojí to za vyskúšanie.Nový rok som začal super a pokračujem,lebo ma aj zasýti,nemusím stále niečo hltať.

Pago

Čaj nie je na pečeň,ale pestrec mariánsky strieborný bodliak, treba užívať v drvenom stave na lyžicu do úst a zapiť vodou .Na webe sú pravidlá užívania ako ho užívať.
-odkaz odstránený-
Ja som začal v septembri a celkom náhodne to priniesol kolega do práce.Len tak z prevencie,ale čo sa dialo so mnou,tak to som nepredpokladal,že to má skvelé účinky a cítim sa super.Únava preč,aj nijaké to kilo dole,obišli ma aj chrípky na jeseň.Dobré je to,stojí to za vyskúšanie.Nový rok som začal super a pokračujem,lebo ma aj zasýti,nemusím stále niečo hltať.

MOKE

Dlho som nepísala,ale moje skúsenosti sú myslím si dobré,lebo som vyskúšala všetko a na pečeň sa mi jednoznačne najlepšie osvedčil pestrec mariánsky ale upozorňujem drvený a jesť ho po lyžičkách priamo do úst. Čaj sa z neho nemôže robiť, Tu sú informácie,prečítajte pochopíte.Mám to odskúšané na sebe.Pečeň a endometrióza ma trápili dlho. Tu som našla čo som hľadala a som povďačná.Pred týždňom som už začala tretiu jeseň a tento rok som robila aj jarnú. Som fit. Neviete si predstaviť,čo som si vytrpela po ženskej stránke.Pozrite sa na túto radu:-odkaz odstránený-

MOKE

Thorsten

Zdravím,
ide o moj osobny pripad, takze sa vyjadrim iba za seba. 17 rokov, teda zhruba od mojich 8 rokov mam na rukach ekzem, ktoreho som sa nevedel zbavit. Je to dost dlha doba. Rodicia sa o mna starali, davali mi masticky od lekarov/lekarok, koznych doktorov,, dokonca som navstivil primarku na koznom oddeleni, ale nic z tych fabrickych kremov, a to zvyraznujem a podciarkujem, vobec nic, mi nepomohlo. Trapil som sa tim aj psychicky lebo, ked vas nieco dlho trapi, a neviete sa zbavit problemu, je to ako by ste nosili so sebou tazku skalu. Podstatne je, ze aj ja som narazil na tuto, nezvem ju, superbilina, pretoze je to naozaj tak. Kupil som si olej, z pestreca marianskeho, a doplnok vyzivy tzv LIV.52 od firmy Hymalaia. Skombinoval som uzivanie tychto dvoch liekov a v podstate do 3 tyzdnov nebolo ani naznaku po nejakom ekzeme. Zial, vplyvom prostredia a zivotspravy som sa zas dostal do stavu kedy sa mi ekzem vytvoril. Je to aj psychika cloveka. Ta ovplyvnuje dost vela. Takze za seba viem povedat iba tolko, ze zalezi aj na tom, co chcete liecit a ako intenzivne. Lieky som si davkoval ja sam. Treba si pripravit zasoby a uzivat ho co najdlhsie. Rano a vecer som si daval stamprlik oleja a rano, naobed a vecer dve pilulky Liv52. Pokial sa drzite caju, pite ho rano a poobede vlazny nie horuci tak hodinu pred jedlom ale uplne najlepsie je tak hodku po jedle, pretoze ako aj stara cinska medicina ma jednu zasadu, ze najlepsie je jest najprv druhy chod a potom po case ho zaliat vlaznou polievkou. Predchadza sa tim aj roznym srdcovim a srdcovocievnym chorobam.