Krčna chrbtica, pocit na odpadnutie

Príspevok v téme: Krčna chrbtica, pocit na odpadnutie
zukume

Dobry den.mam 21.mam problemy s krcnou chrbticou,chodila som na neurologiu,rehabilitacie(elektroliecba),EEG-dobre, ocne-dobre,RTG-kriva krc.chrbtica,no zhorsuje sa mi to.bolieva ma hlava,je mi zle,hlavne v MHD mam neustale pocit na odpadnutie,strach,musim hned vystupit,zavraty,hlavne v uzavretych priestoroch bez pristupu vzduchu mi je zle,proste mam uz problem pohybovat sa po meste,aj za sedenia mi je zle,stracam vedomie,trpnu mi niekedy ruky,cvicim ale necitim zlepsenie,mam pocit neustaleho smadu,uz naozaj neviem co mi je,citim sa slabo,tazko sa mi dycha,mam ist este na neurologiu,lenze dalsie tabletky uz nechcem,nerobili mi dobre,neviete mi nejako poradit?na koho sa obratit alebo ake vysetrenia este podstupit... dakujem za kazdu radu! Zuzana

niki7

Rheinecker: skus ist ortoprdovi mozno mas problemy s driekovou kostou......lebo ja mam tiez rpoblemy s krcnou chrbticou a bolesti mam asi rok a teraz zevraj aj s driekovou a tie bolsti su v spodnel casti chrbta a teraz chodim este na rehabilitacie takze neviem uvidim...ale tiez mi niekedy trpnu ruky a citim si ich strasne slabee

Mia33

pappus a ako by si to vedel vyliecit ja mavam az pocity strachu ale mne nic nezistili alekarka ma poslala rovno na psychiatriu vraj si namyslam som totiz po porode tazko sa mi dychalo bola som na ultrazvuku na vnutorne organy vsetko ok potom na ekg vsetko ok cievi ok krcna chrbtica mimo tak neviem ci je to s toho alebo si namyslam zazil to uz niekto niekedy? Dakujem

Valentin

krv mi brali vtedy ked som bol aj na ekg ale neviem ci robili aj testy na chudokrvnost, cukrovku atd atd...ale pojdem si ich dat este raz spravit...a nejake lieky na to volne dostupne v lekarni nie su?nejake vitaminy?nejak nemam cas ist k doktorovi

Valentin

ahojte...uz asi 2 tyzdne tak 2-3x denne mam taky cudny pocit na odpadnutie...zacne sa mi tocit hlava, citim ako keby bola tazka zacne mi v nej duniet, buchat, stracam zrak ako keby som sa stracal...sportujem, drogy ziadne, psychicke poruchy ziadne...bol som na ekg aj rontgen pluc lebo citim aj sem tam slabe pichanie v hrudi niekde okolo srdca ale vysledky ukazali ze som zdravy ako ryba...rano vstanem a myslim hned na to ci mi je zle alebo nie je...cim to moze byt?pracujem na letisku s batozinou moze to byt od krcnej chrbtice?mam si ist dat urobit rozbor krvi?mozno mi chyba nejaka latka...co poradite prosiiim!

[zruseny12]

JARA
skus zajst na NEUROLOGIU a popros aby ti dali urobit TETANICKY TEST...no a potom podla vysledku pokracuj dalej...

jara40

cauko,,,,,je tu nejaky odbornik co mi vie poradit????dostala som strasny krc do ruky vraj zapal nervu neprajem to nikomu tu bolest skoncila som na pohotovosti s obstrekmi infuziou a liekmi.odporucil ma na rehabilitacie a rehabilitacny mi urcil diagnozu CB syn.1. dx.,VAS C,Th chrbtice+ost.dg. chodim na elektriku,parafin, masaz a myofascialne techniky velmi mi to nepomaha mam este len 4den ale zacinaju mi trpnut nohy co predtym som nemala len na pravej ruke mi trpol 1palec. co mam robit?? prosim. a zeby toho nebolo malo tak som dostala menstruaciu po9dnoch znova ma to nieco spolocne????som nestastna stoho poradte mi.