Kto potrebuje schudnúť 20 a viac kíl - Podte do toho som nou!

orchidejka

mate svatu pravdu co ste napisali ze na vsetko treba cas. ale ja to uz asi pomaly vzdavam, ja neviem...nech robim cokolvek namiesto chudnutia ja priberam. takze ja neviem, viete to je strasne demotivujuce...nikdy som tak nepriberala ako teraz ked sa snazim chudnut

stanka176

Ahoj Bubu, ako sa hovorí všetko chce len čas :) ( i keď ja patrím medzi tých, čo chcú mať všetko hneď :) ) mne niekedy tá ručička na váhe stojí aj niekoľko dní, nech robím čokoľvek... chudnutie sa vždy na nejaký čas zastaví, a vtedy sa otestuje aj pevná vôľa :)... ja už som v tom poľavila veľa krát, ale dúfam, že tento krát to dobojujem do konca.

stanka176

Ahojte :) tiez si myslim, ze orchidejka malo jes.. ja som si za posledne dva dni dopriala pecene bravcove masko a nadalsi den aj rezniky :) a schudla som este aj kilo, hehe :)drzte sa :)

domrica

Ahojky mne velmi pomaha kokteil Formula 1 , ak by ste mali zaujem o viac informacii napiste mi na mail domrica@azet.sk :)

Formula 1 je chutná a výživná plnohodnotná náhrada nášho jedla. V tekutej podobe rýchlo a efektívne zásobí náš organizmus potrebnými živinami a množstvom energie. Obsahuje všetku potrebnú výživu a pritom obsahuje minimálne množstvo kalórii. Tiež obsahuje vyvážené množstvo sójového proteínu a je bohatý na vlákninu, ktorá uvedie Váš tráviaci systém do pohybu. Je to základná zložka bunkovej výživy a to všetko pri nízkom obsahu kalórii menej než 220 kalórii.

pastrnak25

orchidejka,

podla mna malo jes. to by vysvelovalo aj to, ze nechudnes, aj to, ze si hladna. Cvicis a este aj psychicky pracujes, kedze pises diplomovku. to je narocne obdobie. Podla mojho nazoru by si namiesto cerealii mala na olovrant radsej chlieb, alebo knackebrot s niecim a na veceru ak nechces pecivo, tak si sprav trocha ryze, celozrnnych cestovin, alebo jeden zemiak..
Ja som pocas statnic chudla a to som jedavala este okolo 20tej veceru aj so sacharidmi a celu noc som sa nalievala cajom, vodou a jedla som salatove uhorky :) ak chodis spavat niekedy nad ranom, tak urcite jedz vecer a nieco aj v noci. 2 hodiny pred spanim by sa malo jest. Ak budes jest poriadne, nebudes hladovat, tak mozno aj tie prehresky zmiznu :).

orchidejka

pastrnak - s tymi ranajkami to si podla mna dobre vyriesila ze nosis do prace, neponahlas si nikde a este si ich aj vychutnas..fakt skvely napad

no a moj den vyzera tak ze rano ked sa zobudim hned vypijem niekolko poharov vody a zacnem cvicit (hned nalacno bez ranajok) a samozrejme popri tom opat voda. cvicim vzdy medzi 45-5Omin na rotopede, nikde nie menej ani viac :D potom na rotane tak tri pesnicky lebo viac nevydrzim na tom :D a nakoniec brusaky, teraz robim 100, cize 5 serii po 20. nasledne sa idem najest. vcera som mala na ranajky knackebrot so sledami (v paradajovej omacke), inokedy mam ovsene vlocky s mliekom, ci cottage cheese s knackebrotom, je to rozne.. strasne neskoro ranajkujem (aj okolo dvanastej, pretoze neskoro vstavam a neskoro chodievam spat, momentalne pisem diplomovku a nasledne sa zacinam ucit na statnice a len vecer mam pokoj takze preto), obed je o take dve hodiny (klasicky co doma si navarim polievka a nieco druhe, vacsinou nevyprazane, nie sladke..), potom o dalsie dve hodin jem jogurt s cerealiami (lebo bez nich som hned hladna) a niekedy ovocie, a o dalsie cca dve hodky napr sunku, vajce, prazenicu alebo cotagge cheese, syr...samozrejme ku vsetkemu jem zeleninu a nejem pecivo. toto je vacsinou kazdy den, len obmienam si jedlo aby nebolo stale to iste..tolko moj jedalnicek, samozrejme niekedy su prehresky

pastrnak25

stanka, vďaka za video, zajtra si ho hádam stihnem pozrieť :).

ja som včera zmenila stratégiu raňajok, začala som ich nosiť do práce, nech ich pokojne zjem. Doma som ich vždy len do seba nahádzala....
Včera som strašne neskoro večerala, ale bola som hladná a neskoro som prišla domov...uf, bojím sa, že toto nedokážem nejako dlhodobo vyriešiť...
Inak mám dnes so sebou v práci dve misky s jedlom a jabĺčko a polystyrén :).