Šeherezada

Príspevok v téme: Šeherezada
natalia2108

Všetci asi poznáte kultový seriál Šeherezada. Mňa sa priateľ spýtal, čo by som urobila, keby som sa ocitla v takej situácii, že mám choré dieťa a jediná cesta k peniazom je vyspať sa s niekym. Ja som mu povedala, že pre svoje deti urobím všetko. No a to som samozrejme nemala, lebo je to dôvod na rozchod. Že ako by som mohla, keď mám jeho..Podotýkam, že ja mám dve deti a priateľ je bezdetný. Tak chcem vedieť váš názor, čo by ste urobili.

olivienka

ja mám pocit, že niektorí ľudia nerozumejú slovnému spojeniu "jediná možnosť". a budú rozvádzať teórie o tom, že VŽDY je predsa iná možnosť :D

Iba Katka

jerevanka čiže radšej by si nechala dieťa zomrieť, ako keby si sa mala s niekym vyspať? Stačí odpovedať áno alebo nie, na tvoje ďalšie otázky či polemizovanie nie som zvedavá.

Blondula

darmo....milujuca matka a dieta je najsilnejsie puto na svete !! ... a este k teme,radsej sex na jednu noc a za peniaze,ako obetovat zivot a nevidiet svoje dieta rast a pomahat mu v zivote !!!!

Bublinka-Sendy

Natali tak to je fajn ze ste si to urovnali.....ale inac zaujimave ako takato divne polozena otazka dokaze vyvolat zaujimavu diskusiu:-) :-) :-) aspon niekedy clovek sam seba preskuma na zaklade druhych na co asi ma a na co nema.....

Bublinka-Sendy

Neviem ako kto kazdy je iny ako sa vravi sto ludi sto chuti..........ale napriklad mne osobne by v takomto brutalnom pripade bolo fakt jedno co si o mne kto pomysli kebyze viem ze moje dieta ostane zit....co by som mala zo zivota ak by dieta umrelo len preto lebo mne islo o moju cest ci hrdost?nie som ani stetka no ani moralistka......ale myslim ze niektori to tu uz fakt prehanaju s tym sexom........a nazvyat takuto zenu ku....ou?myslim ze to je sakra prudko nadsadene prehnane......ale radsej nech sa do takejto situaciie nikto nedostane.....nech su radsej deti zdrave....,.

Bublinka-Sendy

Jerevanka takze-ak by nedajboze tvoje dieta dlho trpelo malo fakt malo casu ty si vyskusala vsetky dostupne aj nedostupne prostriedky islo mu o zivot a odratavali by sa mu doslova minuty a jedina zachrana by bola jedna noc tak by si to neurobila?