Šeherezada

Príspevok v téme: Šeherezada
natalia2108

Všetci asi poznáte kultový seriál Šeherezada. Mňa sa priateľ spýtal, čo by som urobila, keby som sa ocitla v takej situácii, že mám choré dieťa a jediná cesta k peniazom je vyspať sa s niekym. Ja som mu povedala, že pre svoje deti urobím všetko. No a to som samozrejme nemala, lebo je to dôvod na rozchod. Že ako by som mohla, keď mám jeho..Podotýkam, že ja mám dve deti a priateľ je bezdetný. Tak chcem vedieť váš názor, čo by ste urobili.

Bublinka-Sendy

Nepochopil o com je rec......podla tvojej strohej vety si to cele zaobalil dost detinsky a tvrdohlavo.....zjavne vobec netusis pointu celej tejto diskusie.

jerevanka

amanda23..je to smutne,ze vstetky mate ten nazor,to o niecom svedci..:)zamysli sa,kedy ti len tak niekto povie,ze tvoje dieta zajtra zomrie a neni ina moznost...hlupcke zeny,je mi tych chlapou co s vami ziju luto...ako lahko zo seba spravite lahke zeny..nema vyznam na tuto temu diskutovat...zite a rozmyslajte tym co mate dole a hanbite sa...

Bublinka-Sendy

Mily figel neviem kolko mas rokov ci mas rodinu ale ak by si nechal umriet decko len koli jednej podrbanej noci tak ...........ako mne sa rozum zastava aki sa tu zrazu nachadzate neskutocni moralisti!!!!!!!!ved tu nikto nepise o sexe za prachy len tak !!!!!!!otazka bola jasne polozena-bud sex za prachy alebo zivot decka......ako nikdy by som vam odporcom epriala vo vasej familii nic zle ale sakra by som vas chcela vidiet s umierajucim dietatom v naruci a takouto "ponukou" ktora by trvala len chvilku ......hrate sa tu poniektori na slusnych seba si vaziacich ctihodnych obcanov moralistov......no ak by nedajboze slo o vase decko a fakt by bolo v takejto zakernej situacii tak by ste inac vraveli.......stavim sa!!!!!!!zjavne ste aboslutne nepochopili silu tejto volby.....vy ste si zjavne precitali len to co ste chceli....a to-sex za prachy......nic ine....ocividne ste si nespojili vaznost takejto situacie ktoru by fakt nikto nechcel zazit.....ano kazdy ma svoj nazor svoje zmyslanie....ale napriklad ty figel si zjavne nepochopil o com

amanda23

etse mam cosi na srdci pre ludi typu Jerevanka Figel..Dnes som sa docitala na nete, ze nejaky chlap znasilnil 1,5 mesacne dieta a jeho matka mu ho poskytla za 19 Eur. Druhu matku tento neviem ako ho nazvat oslovil, aby mu poskytla 2 rocneho chlapca za peniaze..Tak toto su veci, ktore su hlboho nehumanne a vy sa tu pozastavujete nad tymto a nadavate zenam do k..v. Ja som za, nech su aj kurvy aj boredely, ked to tym zenam nevadi, povacsinou maju velmi nizke IQ ked znesu takuto pracu a ziadnu svoju hrdost, nech to robia, aspon nie je po svete tolko znasilneni, nech si tam nejaky nadrzany magor zabehne radsej, ako by mal ublizit nejakej nevinnej zene, co poviete na toto?

amanda23

Olivenka, zrejme je sam a aj dlho bude, lebo vsetky zeny su aj tak k..y, on je ideal, pardon, nie vsetky, okrem Jerevanky, ta by radsej vymenila svoju "cest" za zivot dietata.
Mimochodom ten chlapec stale neodpovedal na otazku, ak bude mat raz dieta a jeho zivot by zavisel od toho ci niekomu nastavo zadok, ci by to urobil..Jednoducha otazka a on nevie dat jednoduchu odpoved..Tak by som to asi zhrnula, lebo ostatni to tu pochopili dobre, az na na tych dvoch, takze beriem to tak, ze takmer vsetky zeny tu zdielame podobny nazor .

amanda23

Olivienka neboj, myslim ze vsetci to pochopili okrem Jerevanky a nejakeho chlapa tu, co si potrebuje vybit zlost na zenach, lebo ho nejaka zrejme podviedla a co nema ani pojma co je to byt rodic, ktory obetuje aj zivot pre svoje dieta bez vahania..