som psychicky na dne

damaxy

výborne Barbie,doležitý je ten usmev a ta dobrá energia,ktorá v nás prudi.Usmev trvá okamžik ale spomienka nan je večná.

barbie

neni podstatne ake je pocasie ale ako sa mi citime... nemoze nam rozkazovat pocasie my sme pani vsetkemu a je dvolezite to vediet lebo inak svoje stastie nikdy nenajdeme toto forum mi dost pomaha a som za to vdacna vam vsetkym:)

damaxy

aby naše dni boli pekné,naučíme sa pekne hovori.Vety musia zniet pozitívne.Skus porovnat Ja som tvoj priatel-ja nie som tvoj nepriatel,Ja ti chcem len dobre-ja ti nechcem zle,atd.Povedzte si každu vetu,vnímate ten rozdiel?Pozdravujem všetkých,ktorím dnes je lepšie a tešia sa na zajtra.Bude pekne?-nebude pekne?

barbie

dakujem este raz za kazdy prispevok ktory tu napisete dufam ze to pomoze aj niekomu inemu ako mne a ze pochopime aky je zivot nadherny ak ho tak chceme vnimat prajem pekny zvysok dna a neskladajte hlavicky dolu... nikdy nie je tak zle aby nemohlo byt horsie:))) pa

reata

barbie, pozbieraj sa!!! Nie je to také ťažké. Je toľko krásnych vecí okolo nás, treba sa tešiť z maličkostí a vychutnávať každú sekundu života naplno. Máš iba 15 rokov, život je mnoho-krát boj, ale oplatí sa ho žiť. Nehazarduj svojim životom, toľko trpiacich chorých ľudí bojuje denno denne o úplne obyčajné veci. Si mladá, určite krásna a zdravá slečna, užívaj si život. A k tým priateľom, ktorých spomínaš, neviem či stoja za to. Nie som si istá. Skús nad tým porozmýšľať. A Tvoja mamička by Ti určite rada pomohla, neboj sa zdôveriť.Nie je nič na svete, čo by sa nedalo vyriešiť, len treba chcieť. Držím Ti palce, želám veľa síl a optimizmu.