som psychicky na dne

mazlicatko

Ja uz niekedy neviem ako dalej... Mam priatela s ktorym som tri roky a velmi ho lubim, ale v poslednom case sa vela hadame. Velmi ma to mrzi, pretoze nechcem mysliet na to posledne a tym je rozchod, on si mysli, ze je chyba na mojej strane, ale ja sa ho vzdycky opytam preco nieje aspon trosku sebakriticky a nevie si priznat to, ze na lasku a porozumenie nestaci jeden, ale dvaja a tymto mu chcem odkazat ak si tento odkaz precita, aby aspon trosku popremyslal a zamyslel sa aj nad svojim spravanim...

damaxy

samozrejme ju podporte,povzbudte,pojde v septembri.Príde o niečo?Ako hovoríš je dobre,že sa jej nič nestalo.Za mojich čias sa hovorilo maturita bez starostí-maturita v septembri.

risanka1

Moje sestra bola dnes po 8 rokoch na maturach - studovala strednu skolu, robila si maturitu a z jedneho predmetu neurobila. Uz bolo potrebna len dnesna posledna skuska z odborneho predmetu. Dostala otazku, ktoru vedela. Nazrela jej do pripravy jedna profacka a povedala, ze pise zle ze si to z niecim myli. Sestra tak spanikarila, ze nevedela ci robi dobre , alebo zle. Nevedela co ine tam ma napisat- pripravit. Nakoniec visvitlo, ze zacala pisat spravne. Otazku vedela. Potom zo seba nevedela dostat pre slzy poriadne slovo. Profaci si len hovorili, ze sa neucila. Uz vcera mala taku tremu, strach. potom vibehla zo skoly a ani nevie ako zacala utekat ..az skoro dolu brehom rozbehnuta ju skoro zrazilo auto. Tak spanikarila, ze od zlosti si trhala vlasy. Je mi ju tak luto. Viem ze sa ucila. Od placu ma opuchnute oci, nemoze sa uhriat a este stale je jej do placu. Neviem ako jej pomoct vyrovnat sa s tym. Na opravak ide v septembri. chvala bohu, ze sa jej nic nestalo...

damaxy

dnes som mala pekný a den vela radosti.Akurát som nestihla obchod,ale nevadí.Zajtra si kupime všetko čerstvé.inak ja si každý den spravím nejaku radost.To ma drží v dobrej nálade.

emily 50

Mam syna tak stareho ako si ty, viem, ze problemov a sklamani je v zivote dost.Si mladucka a vsetko pekne ta iba caka a tiez na teba caka niekto urcite, kto ta bude mat rad a bude vzdy pri tebe stat, ci v dobrom alebo zlom.
Len otvor ocka a dobre sa okolo seba poobzeraj.