som psychicky na dne

barbie

dakujem vam vsetkym... som dnes bola u psychologicky ale som sa neodvazila vojst dnu neviem preco ale som to nedokazala:((( ale uz sa citim trosku psychicky lepsie vdaka vam

manka

barbie ja som mama a tiez bol jeden cas ze som sa za vsetko rozplakala mala som zaludok na vode busilo mi srdce mala som vseliake myslienky tak som sa vybrala k psychiatrovi a nehambim sa za to. tam som sa vyrozpravala dosli sme ma koren veci niaky cas som brala lieciky a bolo super a potom prislo to najkrajsie narodilo sa mi babo. a svet sa zrazu stal ruzovi. myslim ze treba naist to co ta bavi a robit to a bude to fajn.

barbie

damaxy
to je pravda aj ja by som mala pomahat tym co to potrebuju a spolu s nimi sa tesit z kazdej sekundy ktoru prezijeme

damaxy

Vidíš barbie kolkým ludom záleží,aby sa ti polepšilo a to ta osobne nepoznáme.Blízky nam je len tvoj príbeh a vcítili sma sa to tvojho stavu.Napíš a povzbud aj ty tých ,čo nie su rozhodnutí s tým zatial nič robit.Nech sa tvoje srdiečko teší zo života ved ta čaka vela vela dobra na tomto svete.pá

barbie

zivot je len jeden preto si ho musime uzit naplno a prekazky zdolat a nie pred nimi utekat:)... dakujem vsetkym ktory tu napisali a poradili mi ist ku psychologovi dali ste mi odvahu tam ist a nebat sa zit naplno