som psychicky na dne

barbie

koklo ludi tolko chuti kazdy ma na veci iny nazor tí ktorí su v poriadku si myslia ze je vsetko lahke ale mylia sa nic zle nie je lahke!!! prajem pekny zvysok dna:)

kvixy

mily Flip, nikdy nehovor nikdy, aj ja som bola o tom presvedcena ,pracovala som na ARE nejedneho cloveka sme zachranovali,videla som ich niektorych i umriet,iny sa prisli i podakovat a i tak som na to myslela,nebyt syna ktory ma potrebuje neviem.Ludska psychika je nevyspitatelna nevies kedy ta nieco zrani tak,ze na tym budes co ilen rozmyslat.Prajem ti aby si to nikdy nepocitil a mal take nervi ako teraz

kvixy

Ahoj Barbi, utekaj a to velmi rychlo,rovno kpsychiatrovi,mame o tom vobec hovorit nemusis, az ked ty budes presvedcena,ze je ten spravny cas.Nie je to hamba viem o com rozpravam, liecim sa uz pol roka.A aj tak mam pred sebou este dlhu dobu.Aak ti mozem poradit pozri si film Hodiny je vemi super aj ked tazky.Zivot je krasny a kazdy mame tie svoje problemy,pre niekoho banalne no mozno pre nas tie najtazsie. Ale zit sa oplati,pretoze co bolo sa nikdy nezopakuje a pride ine krajsie.Vo svete musi byt rovnovaha.Ked je zle pride casom aj to pekne.

damaxy

ina,ako som písala chce to len pokoj užívat lieky a možno aj konzultácie s psychologom.Neviem,či máš v sebe tolko sily,rozoznat čo robíš dobre a čo nie.Mna tiež nasmerovali na tuto cestu.Sama by som na to sotva mala silu.Ked urobíš tento krok,uvidíš to trápenie z inej strany a budeš vediet čo vypustit a čo vyriešit.Pýtaj si psychologa,je to tažká cesta,ale má ciel.Tie lieky su na to aby ti pomohli.Nesmieš byt pasívna a to ty naštastie ani nie si.Velmi chceš a aj robíš.Sama to asi nedokážeš,preto ti radím psychologa,alebo niekoho kto to prežila a vyhral.maj sa pekne

ina

Jarka77-ja chodím aj psychiatričke.Užívala som coronal a neurol, ked som mala pocit, že je to už fajn,tak som postupne neurol vysadila/aby som si naň nezvykla/a to bola chyba.Myslela som si, že mám niečo so srdcom a lekári na to nevedia prísť, potom som si myslela, že je to chrbtica, čo ma nahovorili aby som išla na neurologiu.a nakoniec som sa odhodlala a našla som si lekárku, ktorá mi vysvetlila tak ako tebe čo mi je.A ja som sa pýtala:Ja a prečo?Tak som teraz trpezlivá, znova beriem coronal a kvapky Nuxvomica, niekedy večer 1/2 neurolu, Je mi lepšie a hlavne už viem čo mi je.Nedá sa zbaviť vecí kvôli ktorým mi je tak ako mi je ale musím sa s nimi naučiť žiť a ja sa snažím.Treba brať život aj s tými zlými stránkami lebo by nám neponúkal pekné.Som rada, že nie som sama s takýmito problémami.Ďakujem

damaxy

ludia sa stretávaju a rozchádzaju.O tom je život.Mení sa a vyvíja.Prináša nám radost, sklamanie aj poznanie.Niekedy tie rozchody oslobodzuju.Co ty na to?

Jarka77

"ina" ahoj bola som uz u psychiatricky a poviem ti ze citim sa velmi dobre.Mam panicku poruchu odlahlo mi ten pocit ze ti nic nie je a zrazu to pride potom dobre povies si ze a co by som vyhladavala lekarku ale necakane to pride. Mas tiez take stavy? Ak ano navstiv psychiatricku na tom nic nie je mam letak tam je ze 10-12% to ma vo veku 20-30 rokov a urcite aj v inom veku proste je tlak na psychiku a samo to teda neprejde nejaky hormon ci co inac produkuje a to to sposobuje.Od vcera beriem lieky zaberu az o mesiac ale citim sa lepsie odlahlo mi ze viem ze co mi je.Beriem paretin postupne mi budu zvysovat davku a potom asi znizovat tak ze budem brat 1/2 rano na obed a potom vecer neurol 0,5 na take ukludnenie.Predtym som brala oxazepan to ma len utlmilo ale celkovy pocit nezmizol ale po neurole je to lepsie beriem.Takze tak.Radsej navstiv toho psychiatra budes sa zbytocne trapit ako ja mala som ist fakt skor od velkej noci som sa trapila s tym pocitom a len cakala pride to na mna nepride co mi je a pod. Tak ti drzim palce.

damaxy

Inka psychika je beh na dlhé trate.Svoje som si odbehla aj ja.Musíš zmenit svoje postoje k životu bez toho sa neuzdravíš.To je ako s normálnou chorobou lieky ti pomožu,ale musíš sa naučit vyhýbat tomu čo ti škodí.Prajem ti vela sily a lásky a dobrého psychiatra.