som psychicky na dne

ina

jarka77-chcem sa ťa len spýtať, či ti je už lepšie ako si navštívila psychiatričku a čo ti predpísala.mám podobné problémy ako ty, ked si už myslím, že je to za mnou tak sa to znovu objaví.mne hovorí doktorka, že to chce čas.

damaxy

ja sa mám dobre.Na luke su už letné kvety,škoda len,že dni nie su teplejšie.Cakaju nás dlhé dni,treba to využit.Co na to hovoríš.Nejaké opekačky,gitara a spev pri ohniku.Pá

sabina

ja ti poradím jednu vec.skus si z každej situácie nájst niečo pozitívne.možno zozačiatku to bude problém, ale postupne si na to zvykneš a verím, že ti to astpoň trocha pomôže.

Jarka77

Ahoj barbie, chcem ti len poradit ako aj mne poradili bola som vcera u psychiatricky mala som zle stavy ze sa zadusim ze umriem a tak a na pohotovosti nic.Nakoniec som sa rozhodla ze dam na radu dievcat a vyhladala som psychiatricku.Diagnostikovali mi panicku poruchu.Proste da sa to liecit mne dali lieky a ze je to sice na dlhsie ale dostanem sa z toho.Citala som tam letaciky aj na depresiu a tak.Mala by si vyhladat lekara.Ja co mam tu panicku poruchu citala som ze ju ma 10-12% ludi vo veku medzi cca 23-30 rokom zivota a ona ze to je nic neobvykle su na to lieky netreba hladat pricinu nieco sa v nasej psychike udeje a my uz nedokazeme si povedat ze to zvladneme teda si to povieme ale nas mozog to nechce prijat.Ona mi povedala ze to liekmi sa len da, zbytocne by som sa trapila a dostala do ovela horsieho stavu.Skus vyhladat psychiatra na tom naozaj nic nie je len ti pomozu urcite neuskodia. Drzim ti palce. Ja mam skoro 30 rokov a predsa som so sebou zobrala aj mamu i ked som ju so zaciatku nechcela zatazovat ako ty ale ver mi nase mami su tu pre nas aj ty ked budes mamou budes chcies svojmu dietatu pomoct a budes rada ked sa ti zdoveri. Pekny den.

zanocka72

Pozri sa na to z iného uhla: si zdravá...si,si mladá..si,ešte si nájsť niekoho komu bude na tebe záležať a život budeš vnímať úplne inak.Tak už neblbni dievča dobre sa najedz ,dobre sa vyspi,zhlboka dýchaj,trocha sa choď pobicyklovať do lesa ..držím palce.

barbie

mazlicatko
to je pravda aj moj priatel si mysli ze za nas vztah mozem ja ale chyba je v nom ja som sa zmenila uz asi 1000 krat a ani raz som mu nevyhovovala a on sa nechce menit ale chybu si neprizna tiez sa s nim nechcem rozist je to tazke