Ovsene vlocky

deira

takze tinusska, ja si ich najskor
sparim vracou vodou , aby boli makke
a medzi tym si tam varit mlieko a
nakrajam si polovicu bananu a jablka
..vodu z vlociek odlejem , nasypem
ovocie a zalejem mliekom .. tu su moje najoblubenejsie ranajky .. a som z toho syta ..:)

Lenush

ja mam velmi rada uvarene vlocky v mlieku a s lyzicou medu. je to vyborne, zdrave a nepribera sa z toho.. niekedy si urobim vlocky s bielym jogurtom, medom a susenym ovocim, napriklad jablka, slivky alebo banan.. alebo s cerstvym ovocim

evul

Mne chutia na ranajky - 30 g vlociek zalejem horucou vodou, pomiesam so 65 g tvarohu, 100 g bieleho jogurtu a 2 lyzickami dzemu. Zasyti aspon na 3 hodiny.

Btw, kiri: Je somarina, ze sa bielkoviny nemozu jest so sacharidmi (uhlohydratmi). Ak mas po nich nafuknute brucho, moze to byt alergia na laktozu. Skus si ich dat s niecim kyslomliecnym, nie s mliekom. A tie "dobre ochutene" obsahuju strasne vela tuku a jednoduchych cukrov, na tie pozor.

kultak

ja jedavam vlocky s nizkotucnim mliekom 30-45 minut pred treningom. nema zmysel chodit trenovat hladny, akurat si privodis nejaku chorobu...

kultak

ovsene vlocky su asi najhodnotnejsi zdroj cukru lebo je to cukor ktory sa uvolnuje pomaly a preto sa z neho nepribera a je vhodny hlavne ak potrebujes energiu napr. pred treningom.
dalsie dobre zdorje cukru su cestoviny, ryza, zemiaky, ryzove chlebicky

germi

a su vobec vlocky (napr s mliekom a medom) vhodne ako zdrava vyziva? pribera sa od nich velmi? a mozem to jest aj vecer?? nedrzim volaku dietu abo co, ja len, ci od toho az moc nepriberiem, bo som na nich uplne zavisla :)

kiri

Sulko> neprisahala by som, ze medove kruzky su zdrave. Nazov to sice naznacuje, ale pokial viem, je to len pufovany kukuricny skrob, biely cukor a medova prichut. Ak vobec leteli ponad vcelin, aj to je vela.

sulko

ked ja ovsene vlocky tak len s nzkotucnym mliekom a este sidam dam aj medove tie kruzky ci co to je spolu sa to da aj jest a je to aj zdrave

ivka2

no vsetky tie recepty vyzeraju chutne , ale nemyslite ze sa od toho pribera???a zasiti vas to??? lebo ja ked nemam masko tak som hladna..:)