Hlieny

certik

inac aj ja mam take hlieny, ale moje su az do hneda a aj trosku krvave. kazde rano ich plujem do umyvadla, obcas ma aj napne.

michal45

aj ja som zahlieneny uz asi dva mesiace a kazde rano mam pocit svrbenia na prieduskach a potom obcas vykaslem hlieny niekedy je to len suchy kasel a ak hulim co to ma stim spolocne

miroslava

Uz dlhsi cas ma trapia hlieny ktore vypluvam neviem z coho to moze byt ale su az tmavsiej casti .Chcem sa poradit co by som mala robyt

colina

Pridavam sa k prispevku chorá.
Ak možem odporučiť určite čo najrychlejšie
navštivte pneumoalergo najlepšie v Košiciach,Banska Bystrica alebo Bratislava.

mirinda

Ahojte...ja som mám pocit chronicky zahliená už dva roky...jediný raz ke´d som si uvedomila že každý deň nevypľúvam hlieny bolo počas pobytu pri mori....po nejakých 2týždňoch som si uvedomila že som vôbec neni zahlienená...po návrate domov som na tom zase ako predtým...

71gloria

ZAHLIENENÉ PRIEDUŠKY
1 stredne veľkú cibuľu obieliť a upiecť domäkka v horúcej rúre. Potom ju rozmixovať a zmiešať s medom 1čl. Pridať horúce mlieko 200 ml a dôkladne zmiešať. Piť teplé pred spaním asi 14 dní.
Keď si pridáš do mlieka trošku mletej škorice ona stlmí jeho zahlieňovacie účinky a ešte účinkuje aj pritizápalovo

chorá

daj si urobiť vyšetrenie na pneumo chlamýdie, ktoré spôsobujú potenie a nadmerné zahlieňovanie. Lekár ti zoberie krv a uvidí sa, či ich máš