Hlieny

gregor

Na odstránenie hlienou z plúc je dobré užívať prírodnu liečivú alkalickú vodu Bílinskú kyselku (trocha slanej chuti) s vysokým obsahom hydrogénuhličitanu ktorú treba uživať 2dcl. na lačno 30min. pred jedlom ráno,obed,večer, k preventivite 1.krát ráno. K odhlieneniu dochádza ráno po príchode do vlchkého prostredia (kupeľna,sprcha), trvá to caca. 3min a celý deň pokoj. Mojej dcére pomohla táto kúra utíšiť dlhotvajúci kašeľ až do pomočenia a nemusí v škole chýbať pre choroby. Keď že táto voda patrí medzi stredne mineralne nie je vhodná k pitnému režimu ,denná dávka je 1000ml. Zakúpiť sa dá v lekárni alebo v potravinách. S pozdravom Gregor.

aloe

michalpb,ostatní zahlienenci: mám skúsenosť, že pomohol prírodný produkt cesnak plus tymián, nedostať v lekárni.duratnakatka@zoznam.sk

štefan javorek

Mam zahlienene cele pluca nic nepomaha tasko sa vikasliavaju bral som fromilid uno klacid a stale nic teraz som uzival alvesco no nic a napokon mam ambrobene a cosi uz ide ale je to slabe poradte

RNG

Lepsie ako morska sol je dat do toho rozprasovaca 3 kvapky GSE do vody, ten vybije vsetky patogeny v nose, morska voda e len velmi slabo antimikrobialna.
Tak isto 6am mozes dat striebornu vodu(rozprasovac musi byt dobre umyty od soli a preplachnuty destilovanou vodou, inac sol deaktivuje koloidnu striebornu vodu.

colina

Taktiež ostať v lekárni rozprašovače do nosa na princípe morskej soli.Je to super používam to roky a som spokojná.

michalpb

PROSIM VAS STALE MI STEKAJU HLIENY A ZDASA SA MI ZE MAM PLNY KRK PRI PREHLTANY CO MAM ROBIT ??AKO LIECIT PROSM VAS NAPIS TE MI dakujem

michalpb

PRosím Vás mam stale hlieny celi den biele a uz rook ked prehltam citim ze to mama velmi stečenee ako to mam liečit prosim uz dlho mam hlieny

agina

Yulka, tak o tomto som pocula, vyskusame to.Len u nas na zapadnom Slovensku tazko zohnat Vincentku.Velmi malo sa tu predava.