Hlieny

siimmonaaa

Dobry den, uz dlhe roky ma trapia vazive hlieny,kazde rano sa zobudim a vypluvam bielo zlte hlieny, aj po cas dna(je to dost neprijemne...)z coho to je?poradte!!!dakujem!!!

tinka2621

ahoj petulla,stravujem sa tak vselijako,jem vsetko aj mastne aj nemastne:))))v poslednom case pijem vela bylinkovych cajov moze to mat nejaky suvis?vopred dakujem:)))))

petullla

tinka2621 ..s ohľadom toho že neviem teraz ako sa stravuješ,to by bolo dobré vedieť.. skôr ako zájdeš k lekárovi, skus toto: ráno po tom ako sa napiješ 100% pomarančovej šťavy- pi ju pomaly asi 3-4dc o 30 minut si daj z jedlom s obsahom vlákniny napr.pohánka je výborná pre Teba, dáš udusiť ako ryžu stačí 20 minut a môžeš papať a k tomu pridaj roztlačný 1-2 stručky cesnaku a večer tak isto z jedlom+ večer asi hodinu-1,5 po jedle 2-3dc 100% ananásovej šťavy + o 30minut 2jogurty actívia pre Teba najlepšie z marhuľami alebo bez príchute. príp.ak chceš aj nejaké iné rady, ozvi sa na e-mail

tinka2621

ahojte,mna trapia hlieny v stolici.stolicu mam tri krat do dna,no nikedy idem len na malu a y konecnika mi vijde hlien,priesvitny,niekde jemne hnedy.bojim sa ist k lekarke,ze ma posle na endoskopiu.poradte mi prosim

eee

ACC je dobre a aj SOLMUCOL.Ale ked toto zahlienenie trva roky je to fakt nejaka alergia.Ja som mala toto iste asi 2-3 roky a neisla som k lekarke.No a teraz mam astmu,ktora mi prerastla z alergie.Urcite by bolo treba zajst na alergologiu a zrejme aj na plucne,kde lekarka podla spirometrie zisti kapacitu pluc,pripadne,ci za tie roky nedoslo k nabehu na astmu.Ahojte.

jancecka

mne vždy pomáha, keď som zahlienená, šumivá tabletka ACC rozpustená v asi deci vody. To vypijem a hlieny sa hneď rozpustia. Ale neviem či to aj tebe pomôže, ja to mám napr. ked som nachladnutá, nie dlhoročne

antijanik

Mjanik,si na hlavu?Co v tomto pomoze akupunktura.Zrejme ide o alergiu.Ked toto zahlenenie trva dlhsie,treba ist na alergologiu,prip.na plucne,lebo to moze prerast do astmy.