Čo chcete na Vianoce?

mate59

ja nemusím mať na Vianoce vôbec nič,len nech už skončí zima a je zasa leto.Keď vidím vonku poletovať to biele svinstvo, je mi na grcanie.

Maoam

Lost, ja som to pochopila casom tak, ze nie ze utekaju vkuse 'za niecim', ale ze utekaju najmä 'pred sebou samymi'.
Ono akonahle sa zmieris sam so sebou a akceptujes svoj realny stav a prijmes ho/sa, tak prestanes s tymto nahananim sa...za nicim, za niekym, lebo si nasiel - seba.
Znie to sice totalne jak z nejakej new age knizky :DDD, ale pisem, k comu som dosla ja.

Po zdravi je vnutorny pokoj a vyrovnanie sa to najcennejsie.
Chillen - no to sa da iba s ludmi, ktori su na rovnakej vlnovej dlzke. 'chillen und sich fallen lassen..'

lost

A vkuse to tam blika, pipa, cim rychlejsie..
heh
toto mi pripomina ludi
co zvyknuodpisovat "nestiham odpisovat, pise mi vela ludi"
ako keby pracovali na customer services :D
ani tam si nedovolia odpisat, ze NESTIHAM ODPISOVAT :D
neviem no, mne sa zda, ze ti ludia pracuju resp bezia za niecim, co nikdy nedosiahnu :) lebo nikdy si to nevychutnaju.. tj taky ten zivotny styl ze "musim mat viac ako sused" aby som bol stastny.. a aj ked to dosiahne, sused ma uz davno nieco lepsie a vacsie a silnejsie :D
sranda, lebo tiez ma to bavilo takto "behat" za niecim.. ale osobne ma to unudilo tak do 2-3 rokov :D
ved to sa neda udrzat taky zivotny styl, mozno som behal rychlejsie ako keby som mal, neviem :) sprint unavy rychlo :D
ale aky dovod, to neviem :D
mozno som bol zaslepeny..
teraz si najviac vychutnavam ticho, pokoj a presne to co pises "chillen" :D
ale musim uznat ze za TV, akokolvek dobrym, sa chillen neda vykonavat :D
to chce nejaky krajsi vyhlad :D
ci uz more, alebo hory :) alebo aj rovinku, ale bez billboardov :)

Maoam

Lost, veru, dovolenka, klud, dobre jedlo, dobra spolocnost, sla by som aj na dobru disku s dakymi ludmi, ktori su este schopni normalnej komunikacie a dobreho humoru :DDD. Proste 'chillen'

Maoam

Lost, ja som uz alergicka na ludi, co vkuse cucia iba do tv, pc, iphonu alebo vkuse daco hraju, ked sa s nimi chces osobne rozpravat, stale cucia dalej do tychto veci a ledva ta registruju :D a pozoruj tento fenomen vsade, vo vsetkych vekovych kategoriach (snad okrem povojnovej generacie), takych ludi je coraz viac!
A vkuse to tam blika, pipa, cim rychlejsie, cim agresivnejsie, tym lepsie. Zapnes spravy, vsade kriza, Syria, explozie, zdrazovanie, vysmiati Greci...
No a tak zasa vypnes :D.
Kazdy druhy clovek tlaci do seba nejake antidepresiva aNeuroly, aby prezil den :DD, velmi vela ludi je zavislych na niecom no... parada :D.
Nakupne strediska momentalne zdaleka obchadzam, lebo hoci je 4.12., ludia sa spravaju tak, akoby zajtra uz bol koniec sveta.

Ozaj - naco to vsetko kupuju, ked 21.12. je finito? :DD

lost

tu dovolenku, to by som isiel hned :)
aj som chcel, ale v chorvatsku uz aj miestami sneziii :D
inac mobil, skoda ze som si pred 10 rokmi nekupil 10x nokia 3310 :)
i ked mozon aj dve by stacili do konca zivota :)
telefon+sms, nic viac.
i ked sem tam sa zide mapa+net..
ale tieto androidy dnes su tak prefikane kompliokovane, ze dovidopo nemusim :)

Maoam

Lost: tie vydavky na jedacie produkty pre celiatikov :DD to mi ani nehovor :D, bola som v sobotu a ze kilo muky 5e, balicek keksov 3,90e :D, ja co mozem, si robim sama, aj chlieb si peciem (no takze pekarnicka na chlieb je v tomto pripade vec pre mna potrebna)

technika: moja byvala znama pred par rokmi kupovala tv NA UVER za 1400e, teraz stoji ten isty asi 500e.....
ja ten moj vyuzivam strasne zriedkavo, vlastne tak max. 30min/den, takze uvazujem co s nim, vlastne ho ani nepotrebujem (skoro)

no s tym mobilom, tak ten moj s touch screen- o ten ma zaujem kamos :D, takze odberatel by bol a ja rozmyslam, ze si zadovazim jednoduchy za par eur na sms-ky a obcasny telefonat to staci bohate

vlastne jedine, co fakt vyuzijem, je laptop a este dvd, to je vsetko...
takze asi sa v mojom pripade oplati investovat do dobreho laptopu a hotovson

co sa veci tyka, ako zena mam slabost na oblecenie :-/, ale je to v norme, vsetko v medziach normy, tam som sa uz totalne skonsolidovala

ak by sa ma niekto opytal, co by som teraz urobila, kebyze mam prachy a cas, sla by som na dobru dovolenku...