Čo chcete na Vianoce?

jupiik

ale tak ocovi vzdy davam ked tak penu na holenie, deodorant alebo vodu po holeni.. to su vzdy take vdacne veci ktor chce..lebo inak asi vsetko uz ma :)

system

pre otca je najtahsie vzdy nieco kupit, aspon ja som mal stym vzdy problem :D velky chlapi nedavaju najavo svoje city :D on vzdy chcel monterky a ponozky :D ale napriklad take typy este ze penazenka kozena, hodinky, siltovka(moj ich nosi casto a naposledy si privlastnil moju:D),

jupiil

No takze ja sa radsej vzdy popytam alebo si vsimam ludi a potom viem co mam kupit.Ako napr. aj tieto Vianoce:

MAMA:
cajovy set so salkou + kozmetika

SESTRA:
chcela kozmetiku tak ju bude mat

OTEC:
no tak toto je jediny clovek pre ktoreho este fakt nic nemam

PRIATEL:
kedze chodi cvicit a viem ze vzdy chcel cinky tak som mu ich objednala, takze dostane cinky :)

SVOKRA:
kozmetika + vybrala si veci do domacnosti ake chce

no a ja? ja som si priala od priatela zasnubny prsten- strieborny so zirkonom takze to bol moj jediny darcek, nic viac nepotrebujem k zivotu.A hlavne priatela :)))

system

a ten kavovar sa napriklad chystam kupit tieto vianoce do domacnosti ja :D ako spolocny darcek i ked oco sa nepotesi ale nevadi. krsna nedavno kupila a videl som ako mamine ziarili oci ked ho videla ze aj ona by taky chcela :)

system

lost no nahodov, ja som mamci kupoval aj vonavky vidim ake pouziva, nos mam pricuchol som si a kupil podobne. a potesila sa :P treba sa tesit z darcekov a nie sa bat ooo kpim mu a co ked sa mu nebude pacit ? to je hlupost pretoze na kezdu jedinu vec si mozes povedat " co ked sa mu nebude pacit " a ano mas aj drahsie alternativi veci co som pisal, samozrejme mas kanvicu za 10 € a mas kanvicu za 50 €. ... inac napriklad ponorny mixer ze ma kazdy ? urcite nie, my doma mame jeden taky stary mozno 100W ktory uz piska ako sialeny a slahac mame este z cias velkej moravi. rovnako donedavna sme nemali ani DVD prehravac (nedavno som kupil). takze nieje to taka samozrejmost ako si myslite ;) kvalitny alkohol preco nie za 25€ ? jack daniels, tullamore dew, nejaka vodka kvalitna, myslim ze niekedy 700sk za alkohol bolo az az. ovsem ze mas aj drahsie ale niesme politici aby sme si kupovali chlast za tisice €. potahy do auta su nahodov tiez super, ocovi sme nedavno kupili mame stare auto a ziadali sa tam. vsetko co som napisal je individualne netreba vsetko ofrflat, i ked jasne je to tvoj nazor ;)