Čo chcete na Vianoce?

Lulita

Maoam - hlavne nech nie som unavena a vyzmykana ako posledne obdobie, co sa neviem dostat z poslednej virozy a bude dobre, vcera som mimochodom pozerala Modre z neba (co viem, ze by citlivi jedinci nemali) a ma zaujalo, ako chalanovi s tazkou chorobou pomahaju ciste stavy z ovocia a zeleniny pit, to si skusala? pokracovat mozme v tvojej teme ;) ja utekam teraz kupit Mikulasa manzelovi...

Lulita

Maoam - ked to beriem realisticky, tak nejaku pracu v kancli za PC, asistentku, ked to beriem v ramci toho, co chcem robit, tak spolupracovat s nejakym casopisom o zivotnom style, uvahach o svete, ci mode, pisat pre nich clanky

no eurace potesia najviac, si kupis co chces, ked dotycny nevie co presne chces :)))

Maoam

ale poukazka na nakup v oblubenom obchode je tiez super, alebo poukazka na online obchod, ked niekto vie, kde rada nakupujem, perfektne..

Lulita

ja zdravie a dobru pracu, ktoru zvladnem, toto ked budem mat, budem najstastnejsia na svete

ale asi cakas tip na hmotne darceky, tak asi poukaz na nakup kniziek, parfemu, alebo oblecenia, kabelku, ktoru mam vyhliadnutu uz par mesiacov :p