Ako si nájsť sexuálneho partnera? Zn. : normálneho

Príspevok v téme: Ako si nájsť sexuálneho partnera? Zn. : normálneho
Lana123

Ako na to, ak nechcem vzťah, len sex a mám aj dobrého kamaráta, mám pri ňom ale taký pocit, že keby som mu navrhla čisto len sex tak by sa asi viac neozval.
ALebo kde ako si násjť normálneho chlapa na sex? fakt žiadneho sukničkára, debila, chlapa s nízkym sebavedomím...čisto normálneho, milého chlapa, ktorý ale napríklad tiež nemá čas na vzťah , len na sex prípadne nejaký ten čas na kávu.....

Magy

lana123 - lahka otazka, tazka odpoved.
v prvom rade musis byt aspon priemerne pritazliva a atraktivna. pokial iniciativa ohladom sexu vychadza od zeny, su dve moznosti. bud muzi akceptuju tuto, nazvime to ponuku, pretoze dana zena splna minimalne podmienky pre atraktivitu. alebo muzi cuvnu, pretoze takuto ponuku pocituju ako hrozbu v dosledku roznych dovodov. telesnych proporcii, hygieny, manierov a sposobov zeny, jej zvykov, stylu obliekania a spravania sa atd.
dalsim dolezitym prvkom je, ako to zena poda, navrhne. a samozrejme zalezi od zalozenia samotneho muza. niektory priamu ponuku vezme v pohode, iny ta odmietne a ukonci komunikaciu. tak ako na zeny, aj na muzov plati vzdy cosi ine.