Ako si nájsť sexuálneho partnera? Zn. : normálneho

Príspevok v téme: Ako si nájsť sexuálneho partnera? Zn. : normálneho
Lana123

Ako na to, ak nechcem vzťah, len sex a mám aj dobrého kamaráta, mám pri ňom ale taký pocit, že keby som mu navrhla čisto len sex tak by sa asi viac neozval.
ALebo kde ako si násjť normálneho chlapa na sex? fakt žiadneho sukničkára, debila, chlapa s nízkym sebavedomím...čisto normálneho, milého chlapa, ktorý ale napríklad tiež nemá čas na vzťah , len na sex prípadne nejaký ten čas na kávu.....

mimi83

ahoj.hladam zenu na dlhodoby milenecky vztah.som zadany a mam dcerku,ale potrebujem v sexe zmenu a taktiez ho mam doma malo.mam 32 rokou.stihly,cierne kratke vlasi,viska 172.poradte mi prosim ako si milenku najs.dakujem

Barli117

Ahoj hladam si slobodneho bezdetneho bez zavazkou milenca. Bohuzial na vztah nemam cas a obcas potrebujem vypustit paru. Mal by si mat do 180 cm 36 rokov Bratislava. barbaralickova@zoznam.sk

freemanmatt

ahojte,ja tiez nemam cas na priatelky mam uz 28r.ani neviem ci este stiham mat rodinu v tomto uponahlanom svete,pracujem za ranicami,ale ak som doma rad by som mal kamosku vernu kamosku s ktorou by sa dal travit cas aj inak ako v kaviarni....
najde sa tu jedna aj pre mna hm?
mn4dz4m@gmail.com