Ako si nájsť sexuálneho partnera? Zn. : normálneho

Príspevok v téme: Ako si nájsť sexuálneho partnera? Zn. : normálneho
Lana123

Ako na to, ak nechcem vzťah, len sex a mám aj dobrého kamaráta, mám pri ňom ale taký pocit, že keby som mu navrhla čisto len sex tak by sa asi viac neozval.
ALebo kde ako si násjť normálneho chlapa na sex? fakt žiadneho sukničkára, debila, chlapa s nízkym sebavedomím...čisto normálneho, milého chlapa, ktorý ale napríklad tiež nemá čas na vzťah , len na sex prípadne nejaký ten čas na kávu.....

doubledog

no tak hlavne musis postupovat postupne a vyradovat nevhodne subjekty

zacni na nejakej internetovej zoznamke, tam uz mas prvy stupen selekcie spraveny

dus696

Ahoj Cariboo, preco by normalny chlap na to nepristupil? Ja napriklad mam rad svoju zenu, nechcem stratit svoje deti a rodinu, ale po troch rokoch odmietania sexu zo strany manzelky by som asi nad takouto ponukou vazne rozmyslal

Agnes999

Toto som tiez kedysi hladala a budes to mat tazke. Vlastne som ani nikoho normalneho nenasla. Ale milenca som si potom spravila z byvaleho, obom nam to tak vyhovovalo.

Cariboo

ako pise kasandra, dnes 21:16, normalny chlap by na to nepristupil, daky volnomyslienkar a neviazany zrebec ano, tak sa skus po takych obzerat :D to bude jednoduchsie ako hladat slobodneho a normalneho

Lana123

no a to ide len som to nepísala podrobnejšie, aj mne by šlo predsa o to, poznať toho chlapa, vratane všetkých vecí, ale je to ťažké takže fakt neviem ako odlíšíť normálnych sexchtivých od tých abnormálnych sexuchtivých.
No a tu je aj ďalší problém, nie som typ ktorý flirtuje a podobne, také veci ja nemám rada,take dlhe pohľady a takéto nadväzovanie kontaktov to nerobím.
Skrátka len neviem ako nájsť takého sexuálneho partnera.

kasandra

lana123- ty si nejaká sexuchtivá. Normálneho chlapa na sex, hm to asi ťažko nájdeš. Keď je normálny a milý, tak nebude s tebou len kvôli sexu.

arman

Na muzov plati flirt od atraktivnej zeny. ;-) Ale niekedy sa boji aj tak, a je paralyzovany strachom. Vtedy musis nielenze flirtovat, ale z flirtu prejst aj k ofenzivnej iniciative. Ale bohuzial, niekedy zdrhne aj vtedy. :-D