Ako si nájsť sexuálneho partnera? Zn. : normálneho

Príspevok v téme: Ako si nájsť sexuálneho partnera? Zn. : normálneho
Lana123

Ako na to, ak nechcem vzťah, len sex a mám aj dobrého kamaráta, mám pri ňom ale taký pocit, že keby som mu navrhla čisto len sex tak by sa asi viac neozval.
ALebo kde ako si násjť normálneho chlapa na sex? fakt žiadneho sukničkára, debila, chlapa s nízkym sebavedomím...čisto normálneho, milého chlapa, ktorý ale napríklad tiež nemá čas na vzťah , len na sex prípadne nejaký ten čas na kávu.....

Nadezhda

ehm, pepepk, ehm..
4?
to znamena ze si protirecis, keby tvoja teoria ze ziadna neche viac funguje, mal by si stale len jednu.
cim sa zivis, ked to nevies pochopit ?
kontrolna otazka, aky mas vek a aky vek mali tie zeny a ako dlho vam to vydrzalo?
mal 4 paralelne alebo a sebou ?

till23

Keby som nemaml priatelku, tak by som urcite privital kamosku ako si ty. ALe urcite by som ta musel dobre poznat aby som nepremyslal nad tym, ci ta nenapadne behat aj za druhymi. Kazdy chalan by o tom premyslal. Bolo by to super, take jednoduche a uzitocne fungovanie dvoch ludi. Nebala by si sa , ze sa zamilujes ?

pepepk

Co je dokazane co to za sracky pisete bozeee...ja som mal 4 sexualne partnerky a kamaratky s vyhodami zaroven a ani jedna nechcela riesit viac... jednoducho chodievaj viac von na party a tak...musis viac hladat.

Uzivatel8150

toto neexistuje, je to dokazane, ze ludia nedokazu zit len sexualne, od toho sa lusime od zvierat, skor ci neskor 1 z vas bude chciet nieco viac a tym padom nastane zmena seualneho partnera, nutena a takto to chces donekonecna? To sa rovno postav na ulicu.

Lana123

čisto sexuálneho partnera kasandra - dlhodobého preto píšem partnera, ja chlapov v posteli nestriedam , tak sineviem predstaviť že raz s tym raz s tým. A čo sa ženáčov týka - mohol by to byť aj ten najkrajší a najúžastnejší chlap ale so ženačom nikdy nič. Su to hovada, ako písala už niektorá, stále sú ich ženy beštie a oni tí chudáčikovia takže určite nie.Normálna žena také veci nepodporuje. Takže záver je taký , že sa to v realite nedá, jedine z kamaráta.

doubledog

akurat problem bude, ze u normalneho dojde najskor k tomu, ze sa donho zalubis.
co on nemusi opatovat.
takze mozno bude lepsie hladat nenormalneho.

xdanielax

Ja by som hladala medzi svojimi znamymi, kamaratmi.
Nesuhlasim s nazorom, ze NORMALNY muz by na to nepristupil.
Za prve, uz len "normalny" je pre kazdeho cosi ine, za druhe nikto z nas tu nemoze vediet preco aj tzv. normalny moze chciet cisto len sex. Koniec koncov, preco nie, ked je to obojstranne.

Agnes999

No ja ked som si hladala milenca, prave taki sa mi najcastejsie ozyvali. Zenaci, co si chceli vrznut inde. Odmietala som ich z dvoch dovodov, jednak som nechcela ublizovat inej zene. Samozrejme kazdy zenac bude tvrdit, ze ta jeho zakonita je hystericka frigidna psychopatka a on je chudacik tyrany a zanedbavany. A druhy dovod bol ten, ze ja som sa s tym chlapom chcela obcas stretnut aj inde ako v posteli. Ist na vylet, do kina a pod. A so zenacom by to nehrozilo, ten by sa so mnou nemohol ukazovat na verejnosti, lebo by hrozilo ze to praskne.