Zmýšľanie chlapa

Príspevok v téme: Zmýšľanie chlapa
karkulkaa

Prečo majú chlapi "gule" na to, aby podvádzali svoje dlhoročné priateľky, ale nemajú gule na to, aby im to povedali na rovinu a budú ich ťahať za nos. To si fakt myslia,že my sme také tupé a absolútne na nič neprídeme. Zaujímala by ma odpoveď najmä chlapov, ale prispieť môže každý.

dpk1

sejla: precital som. Co na tvoj emocionalny vyron odpovedat. Asi ani nic. Iba ze ak budes mat potrebu na mna zasa niekedy reagovat, comu sa ver ze vzdy potesim nech uz sa zhodneme alebo nie, tak pls skus si najprv aj poriadne precitat nabuduce, co pisem :). Dikes.

dpk1

sejla: precital som. Co na tvoj emocionalny vyron odpovedat. Asi ani nic. Iba ze ak budes mat potrebu na mna zasa niekedy reagovat, comu sa ver ze vzdy potesim nech uz sa zhodneme alebo nie, tak pls skus si najprv aj poriadne precitat nabuduce, co pisem :). Dikes.

Sejla

dpk to, čo hovoríš síce má hlavu aj pätu, ale popravde, už mi lezú na nervy ako sa už každý chlap ohadzuje týmito pseudovedeckými rečami o tom, ako ich príroda naprogramovala k polygamii a to, že ženu dokážu nepodviezť by si pomaly zaslúžili medajlu, lebo vaše pudy sú, chudáčkovia, strašne silné. Oproti tomu, od prírody monogamnej žene to problém nerobí. To je blbosť jak svet. Sme predsa stvorení ako jeden živočíšny druh a tak ako sú polygamní samci, čo sa snažia oplodniť samicu, tak je prírodne polygamná samica, ktorú keď jeden samec neoplodní, nechá sa oplodniť inému a stále dokola až kým ju niekto neoplodní a keď bude znova schopná vynosiť mláďa, tak znova bude behať sa samcami, ktorí ju oplodnia. Takže ak sa muži vyhovárajú, že od prírody musia oplodniť čo najviac samíc na zachovanie druhu, tak ženy sa tak isto môžu vyhovárať na časté striedanie partnerov, až kým ju niekto neoplodní - tiež na zachovanie druhu. To, že ženy v minulosti nepodvádzali a nemali stovky sexuálnych partnerov je preto, že by ich za to najskôr ukameňovali, obesili, alebo strčili do bordelu, bolo dokonca neslušné, aby si žena so svojim mužom sex užívala, či nedajbože mala orgazmus. Spýtaj sa svojich prababiek a babiek.

LILIII

uf ahaho aka egoobrana reakcia :))
prave naopak bratwurstik ,nedokazal zniest ,ze ho presahuje zena ,ze moje hodnoty su dalako pred nim a nedokazal sa vysporiadat s tym ,ze ja nemam zaujem ... tu piseme o nevere o nevernom -nevernej ,preto netvrdim ,ze vsetci chlapi su chudence ,len odsudzujem opakovanu neveru !
jasne obcas treba vypustit paru ,aby sme predisli nicivej explozii ,ale ......

bratwurst

lilienka tipujem ze chlapovi do ktoreho si bola neznadejne zalubena nestacila tvoja vona a tvoje vzdychy, tym padom nastal v tvojej hlave vybuch a vsetci chlapi su chudence, ale ano pravdu mas, je nuda sexovat stale s jednou a nahovarat si ze nas to bavi

LILIII

ak muz nema v poriadku hlavku ,alebo nie je prave omracujuco atraktivni a dostane ponuku od nejakej roznozky ,bezmyslienkovito po tej zenskej skoci ,lebo ho laka nova vona ,iny sex ,odlisne vzdychy a takto si nafuKUJU svoje labilne ego .... geny v tom nebudu ,len maju trosku pomotane moralne standarty ,chuudence nase :)

dpk1

jefitto: ty koki ze o com ?? :D. Slusny matros. Ako nie ze by si nemal v niecom pravdu...ale suvislost mi trosku usla :).

Ja som sa snazil iba vysvetlit fakt, ze muzi sa v principe, co sa tejto temy tyka,nezmenili. Ze vo vseobevnosti povedane ich to vzdy tahalo, taha a bude tahat za zenskymi suknami co sa sexualnych pudov tyka. To, ze ty aj tvoji predkovia ste vzorni oddani druhovia je pekne, ale hold to nehovori nic o realite, ze takmer kazdy muz ma po iston case chut svojej zene zahnut, popripade minimalne sa za tymi suknami a vystrihmi bude obzerat...hold ho tak naprogramovala priroda. ende.

Leela333

Lulita, myslela som to tak, že silná láska ešte nepodmieňuje absolútnu vernosť. Človek môže ľúbiť, ale aj je v tomto slabý, ak vo vzťahu vzniknú problémy a on nie je schopný ich riešiť inou cestou, ak po čase vo vzťahu opadne tá prvotná zamilovanosť a jeden z partnerov chce opäť zažiť to pobláznenie... Jednoducho, nikdy nevieš, čo prinesie budúcnosť. Najmä v dlhoročnom vzťahu. Ale týmto vôbec neobhajujem neveru a ani by som ju netolerovala. Len vravím, že vernosť nezávisí od lásky, skôr od sily charakteru.