Zmýšľanie chlapa

Príspevok v téme: Zmýšľanie chlapa
karkulkaa

Prečo majú chlapi "gule" na to, aby podvádzali svoje dlhoročné priateľky, ale nemajú gule na to, aby im to povedali na rovinu a budú ich ťahať za nos. To si fakt myslia,že my sme také tupé a absolútne na nič neprídeme. Zaujímala by ma odpoveď najmä chlapov, ale prispieť môže každý.

Jefitto

dpk typický príklad egoizmu... len JA JA a JA...

Milujem jednu svoju kamarátku a ver tomu, že by som dal za ňu aj penis do ohňa (obrazne povedané)... ľudia si toto necenia... len kto má väčšie kozy, kto má medzi nohami väčšiu jednooku anakondu, tak ten je pán... aspoň si viem spraviť obraz, prečo je na slovensku tak, ako je

dpk1

jeffito: no neuraz sa ale si trosku mimo. Zasa raz jeden skresleny pohlad ako bolo kedysi vsetko spravne a prave a moralne dokonale a ako je dnesna doba skazena. Taketo pohlady skutocne "milujem", no nechap to ze ta odzudzujem.

Chlape otvor oci :)...clovek sa nijak zasadne v pudoch nezmenil....to ze v pripade tvojich predkov to islo vsetko pomasle ako z romanu rosumunde pilcerovej neznamena, ze to tak bolo vsade. Taktiez aj v dnesnej dobe mozes najst v radoch mladych (a nie len krestanov :) ) oddane lasky ktore zacinaju slovami milujem ta a az naveky a do hrobu. No a??? Muz bol je a bude v tejto prejednavanej oblasti vzdy rovnaky. Tvoj pohlad je skresleny umelou idylkou jak bolo vsetko fajne kedysi, jak dedkovia a babky cely zivot dreli na poli a zili stastne az naveky. Fakt je ale ten, ze v tejto nasej zemepisnej sirke sa za poslednych 20r navodil akysi vacsi pocit slobody a to aj tej sexualnej. Otvor oci a poobzeraj sa okolo seba kolko tych zarucene idealnych dozivotnych manzelstiev z cias predrevolucnych krachuje posledne desatrocie, kolko tych donedavna vzornych muzov utieklo za inymi. A zabijem to uplnym klise abo cim....by som poslal tie tvoje vzorne priklady lasky kamsi do stareho rima, ci stredovek, ci terajsi island :))), atd atd...

Lulita

adrianka - asi ano, ale mne to pride uplne nelogicke, taky clovek sa da vobec nazvat clovekom, vie milovat? pochybujem, ked clovek citi lasku, take veci ho ani nenapadnu

dpk1

karkulka: lebo tie gule im produkuju testosteron. Co samozrejme neospravedlnuje. Ale je to hold fakt-or, ktory taketo spravanie sposobuje, startuje. Srdce lubi miluje, ale mozog zaplaveny tst chce klatit vsetko od bratislavy az kosice.

Jemnejsie povedane, chlap nabity tst a pudmi ma chut sexovat s novimi a novimi zenskymi, pretoze hold nie je od prirody usposobeny monogamne avsak naproti tomu dokaze nesmierne lubit a milovat jednu konkretnu zenu.... asi si si vsimla ze tieto dva faktory si dokonale odporuju, takze to su hold takmer celozivotne muky. Ale neboj nechcem tym z nas robit este aj chudacikov :). Ze sa ti chlap obzera a slinta za inymi....mozes sa hnevat nenavidiet to, ale vedz ze svojim sposobom za to nemoze...skutocne ho takto priroda naprogramovala tak, ako vacsinu zien ma potrebu mat dieta napriklad - je to hold zakorenene v tom zivocisnom druhu. Samozrejme tento fakt este muzovi nedava pravo ublizovat zene neverou, na to ma hold rozum aby sa krotil.

Taky muz, ktory to nevydrzi a podvedie/dza a neprizna sa....to je na dlho., ale ano su aj taki ktori si naivne mysla ze doma maju tupu kacenu, ktora im na to nikdy nepride.

pomaranc99

Jefitto ja osobne som este nezacal vztah slovami "Chceš so mnou chodiť?" ale je to vtipne :D kto presne takto zacina vztahy?

Jefitto

A čo ste čakali? Z dnešných vzťahov sa vytratila láska a 95% dnešných vzťahov je absolútne smiešných... už iba za to, ako sa začínajú: Chceš so mnou chodiť?

O čo teda ide? Pýtal som sa aj otca, aj dedka. Ich vzťah s mojou babkou a matkou sa začal slovami- Milujem ťa...