Zdravé jedlo na žalúdok

Kamka_SL

Ahoj Alicka:-) O zdravej strave si s tebou rada popisem:-) Napis mi, co tak zvyknes varit a papat a potom ti napisem co je dobre a co by bolo fajn zmenit:-)

alicka87

Ahojte, táto téma je dosť stará ale rada by som ju obnovila a popísala si s Vami o zdravých produktoch, ktoré papáte. Teraz, keď mám všetkých doma tak som čoraz viac zúfalejšia a vôbec neviem čo mám variť a aké potraviny mám kupovať, aby sme stále nejedli len to isté. Dúfam, že tu nájdem ochotných ľudí, ktorí budú chcieť so mnou popísať

Jessi_1111

Na obed napríklad špenát a špagety, mávam ja takú kombináciu + nejaké zeleninové alebo cviklové šaláty, je to veľmi zdravý obed, potom cestoviny s brokolicou a smotanou, čerstvé pečené kuracie mäso s varenými zemiakmi alebo pečenými bez tuku, ďalej polievky zeleninové, mäsové, strukovinové. Ďalej produkty ako ryby, ovocie, zelenina, huby, (šampiňóny sú veľmi zdravé), jogurty, syry alebo pečivo si môžete dať na na desiatu a olovrant, ktorá je tiež veľmi dôležitá. Napríklad na desiatu jogurt s ovocím alebo ovocie, alebo napríklad nejaký ten macko čo predávajú, tuším že Brumík sa do volá desiatový + jogurt + ovocie + mliečny nápoj alebo voda. A na olovrant celú rybu obloženú kvalitnou šunkou a zeleninou + syr a pečivo. Ja jedávam myslím že 1 krát do týždňa sa my to podarí tú rybu skonzumovať v surovom stave, niekedy aj dvakrát kyslé ryby a morské ryby jem. Toho tuku sa nemusíte báť, je dobrý na mozog a podporuje činnosť mozgu a ciev. Možností je tiež veľa.
Na večeru si dajte už len niečo ľahké ale niečo, čo zasýti. Ja na večeru jedávam už len kopec zeleniny, (ovocie len do 15:00 ak chudnete, ale ja, čo ani nechudnem už po olovrante ovocie nejem), ďalej to môžu byť cottage cheese, nejaké ľahké syry, zapečené rajčiny do syrom a pečivom, cestoviny so zeleninou, cestoviny so syrovou omáčkou a zeleninou. Posledné jedlo by malo byť 2-4 hodiny pred spaním tak, aby nedráždilo žalúdok a oddychoval aj organizmus aj žalúdok, aby cez noc nemusel pracovať namáhavo. Posledné pitie aspoň pohár vody vypite naposledy hodinu asi pred spaním. Samozrejme aj iné produkty, ale toto ma napadlo, čo jedávam ja. Ak chcete, poraďte sa s nutričným poradcom alebo Vašim gastronómom alebo praktickým lekárom. Alebo využite všetky tri možnosti alebo sa držte zásad zdravej výživy. Po internete toho koluje veľa a dosť ich je aj správnych. Držím palce.

Dovidenia.

Jessi_1111

Na obed napríklad špenát a špagety, mávam ja takú kombináciu + nejaké zeleninové alebo cviklové šaláty, je to veľmi zdravý obed, potom cestoviny s brokolicou a smotanou, čerstvé pečené kuracie mäso s varenými zemiakmi alebo pečenými bez tuku, ďalej polievky zeleninové, mäsové, strukovinové. Ďalej produkty ako ryby, ovocie, zelenina, huby, (šampiňóny sú veľmi zdravé), jogurty, syry alebo pečivo si môžete dať na na desiatu a olovrant, ktorá je tiež veľmi dôležitá. Napríklad na desiatu jogurt s ovocím alebo ovocie, alebo napríklad nejaký ten macko čo predávajú, tuším že Brumík sa do volá desiatový + jogurt + ovocie + mliečny nápoj alebo voda. A na olovrant celú rybu obloženú kvalitnou šunkou a zeleninou + syr a pečivo. Ja jedávam myslím že 1 krát do týždňa sa my to podarí tú rybu skonzumovať v surovom stave, niekedy aj dvakrát kyslé ryby a morské ryby jem. Toho tuku sa nemusíte báť, je dobrý na mozog a podporuje činnosť mozgu a ciev. Možností je tiež veľa.
Na večeru si dajte už len niečo ľahké ale niečo, čo zasýti. Ja na večeru jedávam už len kopec zeleniny, (ovocie len do 15:00 ak chudnete, ale ja, čo ani nechudnem už po olovrante ovocie nejem), ďalej to môžu byť cottage cheese, nejaké ľahké syry, zapečené rajčiny do syrom a pečivom, cestoviny so zeleninou, cestoviny so syrovou omáčkou a zeleninou. Posledné jedlo by malo byť 2-4 hodiny pred spaním tak, aby nedráždilo žalúdok a oddychoval aj organizmus aj žalúdok, aby cez noc nemusel pracovať namáhavo. Posledné pitie aspoň pohár vody vypite naposledy hodinu asi pred spaním. Samozrejme aj iné produkty, ale toto ma napadlo, čo jedávam ja. Ak chcete, poraďte sa s nutričným poradcom alebo Vašim gastronómom alebo praktickým lekárom. Alebo využite všetky tri možnosti alebo sa držte zásad zdravej výživy. Po internete toho koluje veľa a dosť ich je aj správnych. Držím palce.

Dovidenia.

Jessi_1111

Dobré ráno.

Na raňajky si skúste dať nejaké cereálie alebo ovsené vločky, majú veľa vlákniny aj iných vitamínov, podporujú trávenie a nedráždia žalúdok. Len ovsené vločky zvyknú nafukovať, ak nechcete cereálie skúste si ovsené vločky prevariť a dat napríklad na obed pod zeleninovú polievku, alebo ráno s mliekom a ovocím. Alebo s jogurtom a ovocím. Alebo s mliekom a medom a orechmi. Alebo s jogurtom a jahodami alebo banánom a medom. Skúste rôzne kombinácie, nejaké si určite obľúbite. Cereálie dostať kúpiť aj rôzne jogurtové a pokombinované s ovocím. Alebo si dajte chlieb so syrom a zeleninou, alebo iba so zeleninou a pohár mlieka alebo téglik jogurtu, môžete si dať cottage cheese alebo tofu syr, ovocie, zeleninu, maslo, chlieb a pečivo (celozrnné, tmavé). Možností je veľa. Hlavne nie párky alebo nejaké mastné jedlá, ale to určite viete, keď máte citlivý žalúdok. Párky len s najlepším zložením tak raz mesačne. Držím Vám palce.

Dovidenia.

RNG

Zialbohu, ja som tiez maval "citlivy zaludok" a paly, a mne gastoenteorologovia nepomohli, naopak jedenim "lahkych jediel' najma "lahkostravitelnych"vyrobkov z cukru a skrobovin a priemyselne znicenych rastlinnych olejov a zdravych bezcholesterolovych rastlinnych "masiel" som skoncil s cukrovkov DM2 a samozrejme paly pokracovali, az kym som si nezacal doplnat kyseliny, enzymy a mikrovlakniny.
Odvtedy mam pokoj a dokonca aj cukrovka DM2 sa mi postupne zmiernuje rokmi a nie zhorsuje, ako inym.

Magy

RNG - presne preto som napisal kam ma ist, lebo o tom, co v jeho pripade znamena "citlivy", nenapisal nic, hoci sam ocakval podrobne info. takze na to sa da napisat len toto jedno, alebo tahat z ludi ako z chlpatej deky potrebne info.

tabletka555

ahoj

sú to tzv. gastroprotektíva (stačí vygoogliť, tento účinok majú okrem liekov aj potraviny). Napr. vhodné sú mliečne výrobky, potraviny s obsahom draslíka (banány), ovos, brokolica.
vyhývať sa alkoholu, káve, nadmerne štipľavým jedlám a sladkostiam