Zdravé jedlo na žalúdok

Kiko22

mne na ranajky najlepšie sadne vždy praženica alebo potom nejaka ovsenná kaša, ale viem, že niektorým to nerobi dobre a musia len nejake lahke jedlo alebo ovocie mať na ranajky

byvalasestra

môj žalúdok je tiež fajnovučký:D:D:D keď som jedla nejaké nekvalitnejšie potraviny, tak mi to hneď dal pocítiť. teraz si na to dávam pozor a už problémy so žalúdkom nemám. treba sa stravovať zdravo, je to fakt lepšie a telo sa za to odvďačí:):):)

bozinka55

obmedzila som hlavne sladke, cokoladu a mliecne vyrobky ako jogurty, lebo to mi aj moja kozmeticka hovorila, ze mliecne vyrobky sposobuju akne. zacala som jest viac zeleniny, masko si robim vacsinou len na prirodno alebo v rure. proste zdravsie jedla, popozeraj aj na internete, receptov je uz teraz strasne vela.

Steph

Na raňajky ovsené vločky s ovocím, chlieb s maslom a šunkou, praženicu, toast s avokádom... Na obedy, to chce proste vyváženú stravu, veľa zeleniny, nejaký ten proteín a na večeru hlavne zeleninu! Trebárs šalát s feta alebo balkánskym syrom, konzervu tuniaka a tak. Niečo si o tom naštuduj :)

markaraa

Mozes mi prosim ta napisat, co si obmedzila a ake zdrave potraviny si zacala papat? Aj mna dlhooo trapi akne a bola by som stastna, keby som sa toho aspon trochu zbavila. Dakujem vopred za odpoved!

bozinka55

baby poviem vam, ze som nikdy neverila tomu, ze jedlo moze ovplyvnit rozne veci. trpela som nadmernym akne, no od kedy som sa zacala zdravsie stravovat, tak ich mam vyrazne menej. fakt sa oplati jest zdravsie potraviny. je jasne, ze obcas aj zhresim ale to je fakt len 1-2 krat za mesiac. a tie spomenute produkty krasno, tie su topka, velmi mi chutia:-);-)

bambulka32

V pohode Isabell. Viem o čom hovoríš, tiež to mám doma:):) Kolotoč povinností:) Ale tak aspoň sa nenudíme. Super, že chutili, to som rada;)

isabellawampire

Bambulka takto neskôr sa ozývam, za čo sa ospravedlňujem ale nechodila som sem. Začala sa škola a všetko okolo toho sa točiť, tak mám pocit, že nič nestíham a už duplom nie vysedávať za počítačom. No chcela som ti len tak v rýchlosti napísať, že všetky tie mäsové produkty ktoré som kúpila nám veľmi chutili :)