Zdravé jedlo na žalúdok

markaraa

Mozes mi prosim ta napisat, co si obmedzila a ake zdrave potraviny si zacala papat? Aj mna dlhooo trapi akne a bola by som stastna, keby som sa toho aspon trochu zbavila. Dakujem vopred za odpoved!

bozinka55

baby poviem vam, ze som nikdy neverila tomu, ze jedlo moze ovplyvnit rozne veci. trpela som nadmernym akne, no od kedy som sa zacala zdravsie stravovat, tak ich mam vyrazne menej. fakt sa oplati jest zdravsie potraviny. je jasne, ze obcas aj zhresim ale to je fakt len 1-2 krat za mesiac. a tie spomenute produkty krasno, tie su topka, velmi mi chutia:-);-)

bambulka32

V pohode Isabell. Viem o čom hovoríš, tiež to mám doma:):) Kolotoč povinností:) Ale tak aspoň sa nenudíme. Super, že chutili, to som rada;)

isabellawampire

Bambulka takto neskôr sa ozývam, za čo sa ospravedlňujem ale nechodila som sem. Začala sa škola a všetko okolo toho sa točiť, tak mám pocit, že nič nestíham a už duplom nie vysedávať za počítačom. No chcela som ti len tak v rýchlosti napísať, že všetky tie mäsové produkty ktoré som kúpila nám veľmi chutili :)

isabellawampire

Mne si veľmi pomohla bambulka, takže je za čo :) A chcela som ti zároveň napísať, že som si to všetko na internete pozrela a dokonca som nejaké bola aj kúpiť na koštovku :)

Textová Inzercia

Kniha Uzemneni
VIDEJKO ako sa ZBAVIŤ VÍROV a BAKTÉRIÍ

MUDr. Andrea Steinerová - frekvenčná terapia - Liečba budúcnosti

Kniha Uzemneni
NAJLEPŠIE VIDEJKO AKO SI ZLEPŠIT ZDRAVIE

UZEMNENIE - zdraviu prospešný objav všetkých dôb. NAČERPEJTE ENERIGIU A SILU ZEME.