Zdravé jedlo na žalúdok

alicka87

Bambulka len to sa niekedy ani nedá, že nemyslieť na to! A aké napríklad zdravšie produkty si začala kupovať?? Môžeš mi nejaké povypisovať? Ďakujem :)

bambulka32

Baby viete čo sa mi overilo??? Keď proste váhu a jedlo skoro vôbec neriešite, tak vtedy aj najviac schudnete a pritom vôbec neviete ako. Fakt! Tiež ma dlho trápila nadváha, potom som si povedala, že veď mám rodinu, muža, ktorý ma miluje aká som a nejako som to prestala riešiť. A viete čo? Po polroku mám o 8kg menej a všímam si, že váha ide stále dole. Samozrejme, že sme začali chodiť na turistiky a hlavne večer sa snažím už len také šaláty papať, takže to k tomu dopomohlo a zdravšie produkty tiež, ale tie sme kupovali aj predtým, takže v tom sme nejakú zmenu neriešili.

Aurina

@stanienka - nie si sama, aj ja s tým mám problém a už sa pritom snažím dlho schudnúť a vôbec sa mi nedarí :(:(

stanienka

nie som si ista kamka, ci ti to chcem takto verejne napisat, lebo sa budes za hlavu chytat, kedze moja strava moc zdrava nie je :( jem vsetko, co mi pride na chut :( som aj dost pevna a preto s tym chcem nieco spravit!

alicka87

Ďakujem baby, teším sa na rady od Vás! :) Čo sa týka môjho varenia, tak je dosť také jednotvárne. Mám pocit, že stále varím len to isté a to palacinky, kuracie mäso so zemiakmi, s ryžou, potom nejaké tie cestoviny a to isté dookola. Preto potrebujem radu od Vás, ktoré ste vynaliezavejšie kuchárky ako ja :)

Kamka_SL

Ahoj Alicka:-) O zdravej strave si s tebou rada popisem:-) Napis mi, co tak zvyknes varit a papat a potom ti napisem co je dobre a co by bolo fajn zmenit:-)

alicka87

Ahojte, táto téma je dosť stará ale rada by som ju obnovila a popísala si s Vami o zdravých produktoch, ktoré papáte. Teraz, keď mám všetkých doma tak som čoraz viac zúfalejšia a vôbec neviem čo mám variť a aké potraviny mám kupovať, aby sme stále nejedli len to isté. Dúfam, že tu nájdem ochotných ľudí, ktorí budú chcieť so mnou popísať