Zdravé jedlo na žalúdok

Lakish

Ak máte problémy so stravou, priberaním, jedením, prejedaním, obezitou, anorexiou, bulímiou..
Je tu riešenie na zdravý život bez obsesií, kontroly váhy..

greysheet.weebly.com

Dairis

baby len nechudnite tak, ze na to budete stale mysliet, ze to si nemozem dat, lebo to je kaloricke, to je najhorsie co moze byt! lebo to potom neschudnete nikdy! netreba to riesit a vtedy clovek schudne a pritom ani nevie ako. fakt jedine co odporucam je, ze kupovat si zdravsie potraviny.

alicka87

Bambulka len to sa niekedy ani nedá, že nemyslieť na to! A aké napríklad zdravšie produkty si začala kupovať?? Môžeš mi nejaké povypisovať? Ďakujem :)

bambulka32

Baby viete čo sa mi overilo??? Keď proste váhu a jedlo skoro vôbec neriešite, tak vtedy aj najviac schudnete a pritom vôbec neviete ako. Fakt! Tiež ma dlho trápila nadváha, potom som si povedala, že veď mám rodinu, muža, ktorý ma miluje aká som a nejako som to prestala riešiť. A viete čo? Po polroku mám o 8kg menej a všímam si, že váha ide stále dole. Samozrejme, že sme začali chodiť na turistiky a hlavne večer sa snažím už len také šaláty papať, takže to k tomu dopomohlo a zdravšie produkty tiež, ale tie sme kupovali aj predtým, takže v tom sme nejakú zmenu neriešili.

Aurina

@stanienka - nie si sama, aj ja s tým mám problém a už sa pritom snažím dlho schudnúť a vôbec sa mi nedarí :(:(

stanienka

nie som si ista kamka, ci ti to chcem takto verejne napisat, lebo sa budes za hlavu chytat, kedze moja strava moc zdrava nie je :( jem vsetko, co mi pride na chut :( som aj dost pevna a preto s tym chcem nieco spravit!

alicka87

Ďakujem baby, teším sa na rady od Vás! :) Čo sa týka môjho varenia, tak je dosť také jednotvárne. Mám pocit, že stále varím len to isté a to palacinky, kuracie mäso so zemiakmi, s ryžou, potom nejaké tie cestoviny a to isté dookola. Preto potrebujem radu od Vás, ktoré ste vynaliezavejšie kuchárky ako ja :)