Zdravé jedlo na žalúdok

isabellawampire

Mne si veľmi pomohla bambulka, takže je za čo :) A chcela som ti zároveň napísať, že som si to všetko na internete pozrela a dokonca som nejaké bola aj kúpiť na koštovku :)

bambulka32

Nie, vôbec mi to neprekáža Isabella, rada ti to napíšem. Čo som doposiaľ kupovala, tak väčšinou boli šunky najvyššej akosti Krásno, ktoré obsahujú vysoký obsah mäsa. Chcela som ti aj vypísať nejaké konkrétne ale je to úplne zbytočné, keďže si to vieš cez google pozrieť.

domculcencul

Raňajky by mali byť bohaté na bielkoviny a energiu, keďže raňajky majú človeka nakopnúť aby vedel fungovať celý deň. No každý má ale rád iné raňajky. Ja napríklad obľubujem nejaký chlebík s maslom, šunkou, syrom a zeleninou alebo potom nejaký jogurt s musli. Je ťažké radiť, keďže každý má iné chute a každému vyhovuje niečo iné. Na to treba len prísť :)

bambulka32

Hlavne viac zeleniny a ovocia kupujem Alicka ale to si isto tušila, že zelenina je veľmi zdravá a pri chudnutí veľmi prospešná. Ale je jasné, že som sa nevzdala ani šuniek, salámov, syrov a takýchto vecí. Bez toho by som nevedela existovať a povedzme si pravdu, veď aj tuky a bielkoviny treba prijímať. No práve na tieto produkty si dávam pozor a začala som kupovať len také, ktoré obsahujú veľa mäsa, aj 92%. Tie sú aj chutnejšie a zároveň aj zdravšie. Chceš aj konkrétneho výrobcu vedieť, či stačí takto?

Aurina

@stanienka - áno môžme, budem rada ak niečo spolu vymyslíme čo bude účinné a vďaka čomu sa budeme lepšie cítiť. ale máš niečo? vieš o niečom účinnom? lebo ja nie :(:(