Posilnenie imunity u detí

Defcon

Sice som nepochopil o com zas toci Marosko, ale v kazdom pripade vam pomoze moja ggggggwwww voda lahko vyslovitelna aj koktavemu.

Marosko-n

Pomáham ľuďom GGW liečivou vodou aj deťom.
Ale stále platí, kde nič nie je, ani čert neberie. V našom zdraví to platí na 1000% ! GGW pomáha každému aj umierajucemu uľahčuje od bolesti smrť. Ale ak tomu človeku alebo dieťaťu niečo chýba, ani GGW mu nepomôže ! Ani lieky, musíte telu dodať čo mu chýba a zbaviť ho toho čo má prebytok. To platí hlavne u dospelých. Udeti to má väčšiu toleranciu ale s horšími následkami.
Mamičky pokiaľ môžete tak sa snažte dojčiť čo najdlhšie. Ak vám dieťa odmieta tak ste chorá, alebo niečo vám chyba a dieťa to cíti.
Ak matka nemá všetko čo dieťa potrebuje, tak sa dieťa narodí s určitou chybou. Preto muži zabezpečte maminkam zdravu stravu aby ste mali det zdravšie. Maminky vytváraju pre dieťa GGW vodu, ktorá deti po narodeni chráni , po dobu 7-14 dní.

magduska

...ahjaj len problem je v tom, ze mnohi rodicia musia chodit do prace...ze sa moc toho vyriesit neda...len podla mna sa da predist tomu aby dieta muselo ostat doma...len treba mysliet na vitaminy na prevenciu a vsetko pojde...

GOING

Defcon, tvoj názor akceptujem.
Zavisí to od vlnovej dĺžky príjimača a vysielača.
Aj farba je zaležitosťou svetla, biela farba je v tme čierna.

Defcon

Going, som toho nazoru, ze sa mylis. Konkretne v nazore, ze ak deti nebudu musiet bojovat s vonkajsim prostredim, tak budu mat lepsiu imunitu.
Podla mna treba imunitu trenovat , lebo nic lepsie na ziskanie dobrej imunity neexistuje. Keci o posilnovani imunity wobenzymom necham tunajsiemu hlupemu publiku, pretoze silna imunitna reakcia prebudeneho imunitneho systemu sa rovna smrti skor ci neskor, pripadne dozivotnym tazkym alergiam. Neexistuje nic take ako dobry a silny imunitny system. Lebo potom mi bude stacit slabe napadnutie virusom alebo bakteriou a bude nasledovat neprimerana tazka imunitna odpoved a ja skoncim prinajlepsom v nemocnici.
Treba mat zdravy imunitny system, ani slaby ani silny. A to ziadne tabletky nezvladnu.

ahjaj

kým som pracovala v školstve, stačilo, aby ma zabolelo hrdlo a už som musela mať antibiotiká, a bola som vypísaná, inak by som nevládala sa premávať toľko po schodoch (denne 750 schodov) a mať hlasivky a všetko. Odkedy robím v inej oblasti, prestala som užívať pri chorobe antibiotiká, ak nezvládam cestu do práce, lebo je sychravo, pracujem z domu a popíjam čaj. Rovnako keď mám choré niektoré dieťa, môžem pracovať z domu. Aj pre deti by bolo dobré, keby pri prípadnej chorobe nemuseli brať antibiotiká len preto, že maminka musí ísť do práce, aby boli skôr zdravé. Antibiotiká ničia nielen choroboplodné zárodky, ale aj črevnú flóru, ktorá zodpovedá za imunitu a obranyschopnosť organizmu.

mirabelll

áno Simka :) Treba robiť všetko preto aby sa predišlo problémom, aby vôbec k oslabeniu imunity nedošlo. Takže áno už teraz s tým treba niečo robiť, posilňovať tú imunitu :)

GOING

Keď deti nebudú musieť bojovať s okolím / vonkajším prostredím
budú mať aj lepšiu imunitu.
Vonkajšie prostredie dieťaťa ovplyvňuje vnútorné chemické reakcie v organizme.
Protest dieťaťa napr. k agresívnemu okoliu/prostrediu, môže oslabiť jeho imunitu a vyvolať chorobný stav/y.

simka456

Mirabelll takze mam na to mysliet aj teraz ano?
Marosko tak co sa tyka tychto veci, tak to sa snazim, medik maju casto, ale mam pocit, ze to nestaci, aj tak trpnem aby nevylahli :/

mersia

Dakujem trochu si ma upokojila s tym, ze si mam zachovat chladnu hlavu. V niektorych veciach ma proste skor chyta panika :D
Marosko velice rada by som, len neviem akoby som docielila aby mi cesnak zjedli. Med nie je problem, ale cesnak to mozem o tom akurat tak snivat :D