Posilnenie imunity u detí

Dan_ia

@mersia Ano moznosti je uz viac, ale zalezi od zlozenia, treba si uvedomit, co je pre teba podstatne aby si dietatku dala. Ake vitaminy chces dat. :)

Dan_ia

@zuzula28 Ako dlho, uz niekolko mesiacov. My sme mali problemy s tym, ze bol skoro stale doma. Len co nastupil do skolky, tak netrvalo dlho a uz zacal pokasliavat, soplit. Potom ledabolo sa z toho dostal, zas nastupil a ten isty kolobeh nas cakal. A vdaka tomuto tymto problemom odzvonilo :)

zuzula28

Ty už ako dlho dávaš synovi tento sirup, čo si mi písala? Môžeš mi napísať aj o tom aké problémy ste mali? Teda samozrejme ak ti to nebude vadiť, lebo viem, že niekto nechce o takýchto veciach hovoriť :)

magduska

...zrejme je to uhol pohladu a vec skusenosti jak tak citam...ale moj nazor poznas...uz som ti o tom pisala...dieta chore byt nemusi...len je potrebne na tom proste popracovat...

Dan_ia

@zuzula28 Ano, maju vplyv aj na imunitu. Aj na kosti. Len je dolezite aby deti mali pravidelny prisun tychto vitaminov, ak ma prist zlepsenie ak su nejake problemy. Ale samozrejme, ze aj pri prevencii je pravidelnost potrebna. Bez toho to proste nejde.

zuzula28

Dievčatá vy ste mi teraz potvrdili to, čo som si myslela, lebo už som ozaj začínala mať zmätok, že čo vlastne si mám myslieť. Že ako to s tým zdravím u detí je.
Tie zložky toho sirupu ovplyvňujú imunitu? Dokáže len toto ju udržať vo forme?

Dan_ia

@zuzula28 Nie je to vobec normalne, deti nemusia byt chore, nemusia mat problemy. Viem o tom svoje, so synom sme si presli problemami a len preto, ze som nevenovala imunite a vitaminom vacsiu pozornost, no nastastie som sa uz poucila. Teraz davame sirupcek Kalcium-D a myslim, ze to je to naj, co som mohla kupit, co sme mohli nasadit. Lebo obsahuje dolezite vitaminy a to vapnik, vitamin C a vitamin D3 :) Ktore vplyvaju aj na toto :)

marioneta

/zuzula28/ ako vidim na toto mame asi kazda uplne iny nazor :) podla mna dieta nemusi byt chore, vieme ho pred chorobami ochranit, len je potrebne aby sme posilnovali imunitu :) nie je normalne aby dieta bolo chore, ani byt nemusi, ked pre to nieco urobime :)

zuzula28

Takže tieto veci sú normálne? Ja som myslela, že sú možnosti ako sa dá tomu vyhnúť. Tak teraz som už úplne z toho mimo. Mám v tom ešte väčší chaos jak som mala :/