Depky, kedy prestanete?!

Príspevok v téme: Depky, kedy prestanete?!
kristi1

Dobrý deň, začínam mať pocit,či je so mnou všetko OK. Ako každý človek zažívam v živote radosti i starosti,ale mám pocit,že po celkovom zhodnotení je to jedno veľké mínus. Nepamätám si,že by som mala niekedy dlhšie obdobie,kedy by som si mohla povedať,že som šťastná,stále ma niečo štve,je mi do revu,spomínam na to,čo bolo pekné,akoby unikám z reality. Pritom keď sa reálne pozriem, mám všetko,čo som vždy chcela-dobrú prácu,okolie,na ktorom mi záleží...a predsa - mám depky,topím sa v nich,akoby mi niečo v živote stále chýbalo a neviem prísť na to,čo by to mohlo byť.Zažili ste aj vy niečo podobné??
-----------------------
Depresia www.zdravie.sk

anita

Ahojte všetci známi aj neznámi :))
Pomaly nám asi začne jar! U nás bol včera pekný deň. Večer sa rozfúkalo a rozpršalo...dnes ešte stále popŕcha.
Ako sa vám darí? Čo máte nové, alternatíva, damaxy? Čo depky?
Už sa konečne predlžuje deň :))) Veľmi sa z toho teším! Som zaneprázdnená, občas unavená tak oddychujem, ale stále si pripomínam jeden text, ktorý som vám sľúbila. Musím si to naplánovať, hoci tvorí sa najlepšie vtedy, keď človeka "kopne múza" :))) a nie na rozkaz.
Urobila som si radosť tým, že som si kúpila pár šálov. Veľmi rada nosím šály!
Na záhradu nechodievam, ale občas si spomeniem na to mačiatko chúdiatko. Myslím, že sa mu darí dobre, pretože nie je sneh a nie sú mrazy, takže tej mačičke určite nie je zima :)) Ale želám si trošku snehu, aspoň tu, na horách - kvôli mojim priateľom. Veľmi radi lyžujú a teším sa na nich! Takže halóóóóó, sneh!!!! Damaxy, mohla by si za batoh poslať, ak ste celý nevysákovali :)))
Majte krásne dni a pozdravte peteho, ak sa tu ukáže...možno mu ukradli PC :)))

xax

Kristi1-no musim ti povedat ze aj ja mam nejake tie stavi poslednej dobe mojho zivota-neviem co sa to somnou stale-neviem kde zmyzla ta vysmiata moja tvar a radost zo zivota...s toho vsetkeho co zmyzlo moj zdravotny stav je nie OK-migrena nahradila moj zivot a je to co raz horsie ...nevladzem a ked zase je to ok ...neskor to zase pada -takze nie si sama-ale drzme si palce aby sa to nezhorsovalo!

Alternativa

Ahojte, aj tu ste sa viaceri prestriedali za posledne tyzdne a ja som veru dlho nic nenapisala. Takze sa nepozname, nevadi. Ponukam Vam myslienku z jednej knihy, citujem: "ZDRAVIE zavisi predovsetkym na nasom vlastnom sposobe zivota. O nasom zdravotnom stave rozhoduje vyziva, harmonicke striedanie pokoja a aktivit vcitane pohybu a nase myslienky a city. Cim viac radosti pustime do svojho zivota, tym mensiu prilezitost maju choroby."
Skusme si kazdy spocitat, co z tohto svojmu telu pravidelne doprajeme...
Dobry zaciatok noveho tyzdna prajem :o)

majax

...túto stránku som našla úplne náhodne a som rada... zlepšili ste mi náladu.vďaka PS:Alternativa a Pete,ste supr:)paps

damaxy

ahojte.Všetci máme v tomto čase nejaké rodiine a iné povinnosti takže sa tešim ked bude po a potom si porozpravame viac.Užite si pekný a veselý Silvester.

spooky

ahojte...vidím, že toto medzisviatkové obdobie tu asi nikoho nenájdem ..-(
rada by som tu s niekým podebatila..keďže som tu prvý krát pripájam sa do diskusie ktorá trápi aj mňa a ostatné žienky tu. dnes mám výnimočne smutný deň a vôbec sa mi nechce z práce. hlavne to, že bývam sama....-( ma riadne deptá. a žiadna milá osôbka na obzore .-(

miksinka

ahoj anitka,pete,frajo....a ostatni....prajem vam nadherne vianoce plne zdravicka a rodinnej pohodicky...a hlavne bez depresie...