Depky, kedy prestanete?!

Príspevok v téme: Depky, kedy prestanete?!
kristi1

Dobrý deň, začínam mať pocit,či je so mnou všetko OK. Ako každý človek zažívam v živote radosti i starosti,ale mám pocit,že po celkovom zhodnotení je to jedno veľké mínus. Nepamätám si,že by som mala niekedy dlhšie obdobie,kedy by som si mohla povedať,že som šťastná,stále ma niečo štve,je mi do revu,spomínam na to,čo bolo pekné,akoby unikám z reality. Pritom keď sa reálne pozriem, mám všetko,čo som vždy chcela-dobrú prácu,okolie,na ktorom mi záleží...a predsa - mám depky,topím sa v nich,akoby mi niečo v živote stále chýbalo a neviem prísť na to,čo by to mohlo byť.Zažili ste aj vy niečo podobné??
-----------------------
Depresia www.zdravie.sk

pete

Ahojte všetci moji priatelia, konečne sa dostávam na net...Ako sa máte a čo máte nové? Zmenilo sa tu toho ozaj dosť. Anitka, Miksi, všetkým vám napíšem mailíky, keď budem doma, teraz na to nemám dosť kľudu. Zatial ahojte...Ak napíšete aj sem, poteším sa.

giv

pre niekoho je dôvod na depky aj pozerat do minulosti,lebo tam vidi pricinu vsetkeho toho,co preziva aj teraz. najlepsie je tam pozriet len raz, pochopit, co bol problem,ktory nas tak poznacil,zobrat si z toho nejake poucenie alebo aspon poznanie a uz tam viac nepozerat!!

mira

DJ HiDe,
hladiaci do buducnosti,to je pre niekoho dôvod na depky a sklucenost.mozno pre tych,co nie su tak spolocensky,aby mohli pri kope zurok zabudnut na problemy alebo buducnost-z ich pohladu beznadejnu.

anita

...ale zisťujem, že my na tom budeme asi ešte horšie...čo sa prejavilo už cez deň.
Dávajte si všetci pozor!

anita

pete, dúfam, že dobre zvládnete víchricu! Počúvam, že to budete mať asi najťažšie. Všetko dobré želám.