Depky, kedy prestanete?!

Príspevok v téme: Depky, kedy prestanete?!
kristi1

Dobrý deň, začínam mať pocit,či je so mnou všetko OK. Ako každý človek zažívam v živote radosti i starosti,ale mám pocit,že po celkovom zhodnotení je to jedno veľké mínus. Nepamätám si,že by som mala niekedy dlhšie obdobie,kedy by som si mohla povedať,že som šťastná,stále ma niečo štve,je mi do revu,spomínam na to,čo bolo pekné,akoby unikám z reality. Pritom keď sa reálne pozriem, mám všetko,čo som vždy chcela-dobrú prácu,okolie,na ktorom mi záleží...a predsa - mám depky,topím sa v nich,akoby mi niečo v živote stále chýbalo a neviem prísť na to,čo by to mohlo byť.Zažili ste aj vy niečo podobné??
-----------------------
Depresia www.zdravie.sk

via

ahojte pete,damaxy,anitka a ostatni,dufam ze sa mate ok,nazov tejto stranky ma posledne dni dobre vystihuje,tie depky naozaj neprestavaju.v mojom pripade sa vracajuca depka,a uz zase s dobrymi chapadlami,a to musim do roboty,drzte mi palceky..

anita

pete,ešte k tvojej otázke,ako nájsť nejakú tému.
Pojdeš spät na zoznam tém a klikneš na ikonku nad zoznamom tém s názvom "vyhľadávanie v témach". Tam si do vyhladávača napíš aspoň jedno zo slov v názve témy,alebo celý názov a daj vyhľadať. A potom si otvor vyhľadanú tému. Ak chceš nájsť damaxynu tému, tak tam napíš "depky" - to bude stačiť- a nájde ti ju.

anita

"...Pred rokmi som zistil, že aj keď nemôžem ľuďom zabrániť, aby ma nespravodlivo kritizovali, môžem urobiť čosi oveľa dôležitejšie. Môžem sa rozhodnúť, či mi tie nespravodlivé obvinenia budú prekážať, alebo nie.
Aby bolo jasné: vôbec nepresadzujem, aby ste kažsú kritiku ignorovali. Ani nápad! Hovorím iba o ignorovaní nespravodlivej kritiky.
Robte to, o čom ste presvedčení, že je správne, pretože vás budú kritizovať tak či tak. Budú vás preklínať, ak to urobíte, aj deď to neurobíte.
Heslo,keď vás niekto nespravodlivo a neobjektívne kritizuje: smejte sa!
Toto heslo je obzvlášť vhodné, ak sa stanete obeťou neobjektívnej, nekonštruktívnej kritiky. Človeku, ktorý vám odvráva, ešte dokážete odpovedať, lenže čo môžete povedať človeku, ktorý sa "len smeje?"...."
.
Niekedy je nevhodné sa smiať, stačí sa iba pousmiať a splní to svoj účel...v našom vnútri. Nereagovať, ak vieš, že by to k ničomu neviedlo, len tú kritiku alebo výčitky nechať ísť okolo.

anita

pete, tak napíš tu, ako sa máš. Aspoň jednu vetičku. Aj tebe skopírujem,čo som minule komusi napísala.
Počkaj.

damaxy

Anitka nam triochu ostalo ale len tam kde nie je slniecko ale fakt len trochu.Nastastie mame stale pekne jasne dni so slnieckom.Pomaly sa pripravujem na sviatky.