Depky, kedy prestanete?!

Príspevok v téme: Depky, kedy prestanete?!
kristi1

Dobrý deň, začínam mať pocit,či je so mnou všetko OK. Ako každý človek zažívam v živote radosti i starosti,ale mám pocit,že po celkovom zhodnotení je to jedno veľké mínus. Nepamätám si,že by som mala niekedy dlhšie obdobie,kedy by som si mohla povedať,že som šťastná,stále ma niečo štve,je mi do revu,spomínam na to,čo bolo pekné,akoby unikám z reality. Pritom keď sa reálne pozriem, mám všetko,čo som vždy chcela-dobrú prácu,okolie,na ktorom mi záleží...a predsa - mám depky,topím sa v nich,akoby mi niečo v živote stále chýbalo a neviem prísť na to,čo by to mohlo byť.Zažili ste aj vy niečo podobné??
-----------------------
Depresia www.zdravie.sk

anita

aj ja sa tešíííííííííííím, pete. Nik tu neostal. alti, damaxy, hoci sa na tejto teme už neukazujú. A minule tu napísala Miksi. Inak si tu sama gazdujem :))))
Pete, som zvedavá, večer sa pozriem na tvoj mail. Dúfam, že môj spred 20 dní ti prišiel.
Pekne sa maj. Pááááááááá

pete

Lepšie:) neviem, ozaj neviem. Ale určite inak, možno je to aj lepšie. Napíšem ti mail. Budem musieť ísť o chvíľku preč. Napíšem ti potom večer do mailu viacej. Kto tu ešte ostal? Sa teším, že sme sa tu stretli. :))

anita

Mám sa dobre,pete. Máme tu snehovú kalamitu, možno si pozeral v TV...vlasntne asi si nemal čas. Nevadí. Stále sneží!!! Radšej by som jar, ale aj sneh ma potešil. Práca...napíšem ti do mailu. Stále si zaneprázdnený?? Tak, ako si písal naposledy? Máš niečo nové? Konečne si sa ozval!!!! Normálne som z toho vedľa :)))))

pete

Akú polovičatú??? Ja mám takú úplnú zas. Ako tak v poriadku mám PC. Čakám, kým tam zas niečo odíde. Chúďatko malé... Nevládze. Ako sa máš?

anita

ahooooooooooj!!! Čo je s tebou? Už som myslela, že si presťahoval na Mars :))))
Máš PC v poriadku? A čo práca? Ja mám takú polovičatú!!!