Depky, kedy prestanete?!

Príspevok v téme: Depky, kedy prestanete?!
kristi1

Dobrý deň, začínam mať pocit,či je so mnou všetko OK. Ako každý človek zažívam v živote radosti i starosti,ale mám pocit,že po celkovom zhodnotení je to jedno veľké mínus. Nepamätám si,že by som mala niekedy dlhšie obdobie,kedy by som si mohla povedať,že som šťastná,stále ma niečo štve,je mi do revu,spomínam na to,čo bolo pekné,akoby unikám z reality. Pritom keď sa reálne pozriem, mám všetko,čo som vždy chcela-dobrú prácu,okolie,na ktorom mi záleží...a predsa - mám depky,topím sa v nich,akoby mi niečo v živote stále chýbalo a neviem prísť na to,čo by to mohlo byť.Zažili ste aj vy niečo podobné??
-----------------------
Depresia www.zdravie.sk

damaxy

dobrý večer aj na tejto téme prajem všetkým,ktorí sem pridu.Tieto dni bolo viac povinností ako inokedy,ale to boli vsetko samé prijemne veci.Aspon pre mna,občas ma síce niekto skúsal zbavit dobrej nalady ale ja sa nedam.Takze sa tesim na Ježiška a na celý zajtrajší den ked vône Vianoc sa nastahujú do nasich domovov.Aj ked su teraz sviatky v mojej režii,stale mi tie vône prípominajú detstvo bez starostí.Toto na Vianociach milujem.Teda, ak môžem tešme sa spolu.

babenka

pete,je s tebou nieco ked ani anite nepises-sa mi zda podla jej prispevkov?
damaxi,ty si sa tiez akosi vytratila.ste vsetci zamestnani,co?dajte o sebe vediet jak nazivate.ja tak s problemami ale da sa.

anita

antika,to sú antikoncepcné tabl? môže, je to rozoberané v jednej téme...dokonca vo viacerých. Treba to rozdiskutovať s lekárom a on ti prípadne zmení tabl.

damaxyi

smutná neboj sa aj toto prejde a skus si nejako pomôct staci aj magne a nejaky cajik na nervy a hlavne rychlo najdi niekoho kto da na teba pozor,vyzera ze potrebujes aby ti nikto dodal trochu energie a radosti.Fa kt kazda trampota ma svoju medzu a prid si porozpravat.Ved je take pekne odbdobie.

anita

smutna, môžeš tu prísť popísať večer? Vtedy budem mať viac času. Teraz musím preč :(
Zatiaľ krásny deň :)

smutna

ahojte uz som sem dlho nepisala.Zase ma to chitilo,mala som kusok pokoj,bo som sa mala vela ucit,tak vsetky moje myslienky isli do knih,uz 2 den sa neucim a zase tie hnusnte pocity zbytocnosti uskosti a hlavne pocit ze sa mi vobec nechce zit na tomto svete.Neviem co so sebou a mam strach ze si ublizim a tym ublisim aj ludom,ktori ma lubia.

neviem

Máte zdravotné problémy? Skúšali ste uz svetelnú terapiu BIOPTRON? Poradím Vám. Napíšte na kryon01@centrum.sk, poprípade mi nechajte svoj kontakt. Spojím sa s Vami.

giv

bruni,to bolo o mne,nie o nikom.je kamarat. pochopila si ma? a zije sa mu takemu lepsie,aj to som napisala...stastni taki ludia.