Depky, kedy prestanete?!

Príspevok v téme: Depky, kedy prestanete?!
kristi1

Dobrý deň, začínam mať pocit,či je so mnou všetko OK. Ako každý človek zažívam v živote radosti i starosti,ale mám pocit,že po celkovom zhodnotení je to jedno veľké mínus. Nepamätám si,že by som mala niekedy dlhšie obdobie,kedy by som si mohla povedať,že som šťastná,stále ma niečo štve,je mi do revu,spomínam na to,čo bolo pekné,akoby unikám z reality. Pritom keď sa reálne pozriem, mám všetko,čo som vždy chcela-dobrú prácu,okolie,na ktorom mi záleží...a predsa - mám depky,topím sa v nich,akoby mi niečo v živote stále chýbalo a neviem prísť na to,čo by to mohlo byť.Zažili ste aj vy niečo podobné??
-----------------------
Depresia www.zdravie.sk

anita

pete, poslala som ti mail na azet. Dúfam, že ti príde, lebo ten predošlý mal problém.
A prepáč mi všetky chyby, čo som v rýchlosti urobila. Je ich tam dosť :))
pa

anita

pete, ďakujem za mail. 2x som ti posielala na azet, ale tie ti asi neprišli, preto som potom na pete7. Dúfam, že už nebudú problémy.
Dospel si k zaujímavému záveru, čo sa týka tvojho života....ale nesúhlasím :DDD
Dnes mám hodne práce, ale určite ti napíšem, ak budem stíhať.
Aj ten test musel byť zaujímavý! Nedal by sa získať od tej psychologičky? :DD Nereálny nápad, viem :((
Pekný deň

pete

Babenka, teraz máme na seba maily a komunikujeme cez ne, preto píšeme menej na toto fórum. Chýba tu aj niekto, kto by mal problémy a chcel o nich hovoriť. Môžeš povedať, že problémy má každý, ale nie každý je ochotný o nich písať sem, úprimne a priamo. Veľa ľudí sem aj prestalo písať, tak aj preto sme sa asi stiahli viac do úzadia. Babenka, ale myslím, že ak by si chcela, tak to tu kľudne znovu rozprúdime. Možno práve ty tomu môžeš pomôcť.