Depky, kedy prestanete?!

Príspevok v téme: Depky, kedy prestanete?!
kristi1

Dobrý deň, začínam mať pocit,či je so mnou všetko OK. Ako každý človek zažívam v živote radosti i starosti,ale mám pocit,že po celkovom zhodnotení je to jedno veľké mínus. Nepamätám si,že by som mala niekedy dlhšie obdobie,kedy by som si mohla povedať,že som šťastná,stále ma niečo štve,je mi do revu,spomínam na to,čo bolo pekné,akoby unikám z reality. Pritom keď sa reálne pozriem, mám všetko,čo som vždy chcela-dobrú prácu,okolie,na ktorom mi záleží...a predsa - mám depky,topím sa v nich,akoby mi niečo v živote stále chýbalo a neviem prísť na to,čo by to mohlo byť.Zažili ste aj vy niečo podobné??
-----------------------
Depresia www.zdravie.sk

anita

pete je pracovne zaneprázdnený, ale chýbajú mu depky. Avšak ja si myslím, že je lepšie byť zaneprázdnený v reálnom živote, ako tu, pri PC. Ja som bola teraz tiež pár dní chorá, ale dostala som sa z toho domácou liečbou.
Dúfam, že to zdravie vydrží do jari :))
Zajtra vstávam do práce, len neviem, ako sa mi to podarí. Dobrú noc, damaxy.

damaxy

este tu som ale to uz som chcela zavriet ale vzdy sa vratim k nam domov na zdravie a az tak zakoncim pocitacovanie.takze u nas okrem nejakej chripky a peknej zimy nic novsie.A pete co je s nim nema uz na nas cas?

anita

damaxy, ahoooj! Ako sa máš? Máš niečo nové v živote? Ja plánujem písať, ak sa ma to opýtaš, ale momentálne na to nie som naladená. Dúfam, že sa to zmení. Inak, nemám v živote nič nové. Moja situácia je stále rovnaká, len to vnímam menej negatívne, ako kedysi...asi žijem v nejakom vzduchoprázdne, ale možno je to malá nádej, čo mení môj pohľad na zatiaľ sa nemeniacu situáciu...kto vie, čo z toho bude.
Dobrú noc, ak už tu nie si, damaxy.

anita

pete, nedá sa mi otvoriť schránka, takže neviem, či si mi napísal, ani nemôžem odpísať. Skúsim sa pozrieť zajtra.
zatiaľ všetci ahojte.

mira

mi tu zimu nemame,ale bola by som aspon niekde isla tak na chatu na hory. keby som to vedela,tak naplanujem nejaku dovolenku. damaxy,posli trochu snehu,heeej!

giv

pete, myslela som to tak, že sa pokúsiš z minulosti len poučiť a nevracať sa k tomu zlemu. Zatvoriť dvere a pozerať sa vpred. Treba na to veľa síl,lebo niekedy je minulosť veľmi silna a poznačila nas viac ako čokoľvek ine v pritomnosti.

anita

damaxy, aj ja sa teším z počasia, ale už by som rada uvítala jar! To si ešte počkáme :)))
tvoriť momentálne netvorím, ale mám to napamäti. Už len urobiť úpravu, a napíšem vám to...ale jar príde asi skôr :)))
pete, prečítala som si, napíšem zajtra.

damaxy

anitka ahoj ziadalo sa mi uz bielej zimy,lebo mi to stale chybalo nieco biele,teraz som spokojna,lebo je to ako sa patri.Mame krasnu zimu bielu ale fakt bielu .A ty aj tvoris pre seba pre potesenie inych? maj sa zatial pekne

anita

damaxy,ahoj!!
Snažíme sa bojovať, ako sa dá. Ako sa máš ty? Sánkuješ sa? Určite máte kopec snehu. Aj my,ale taký mokrý. Radšej sedím doma alebo jednoduché prechádzky.
ozvi sa častejšie.