Depky, kedy prestanete?!

Príspevok v téme: Depky, kedy prestanete?!
kristi1

Dobrý deň, začínam mať pocit,či je so mnou všetko OK. Ako každý človek zažívam v živote radosti i starosti,ale mám pocit,že po celkovom zhodnotení je to jedno veľké mínus. Nepamätám si,že by som mala niekedy dlhšie obdobie,kedy by som si mohla povedať,že som šťastná,stále ma niečo štve,je mi do revu,spomínam na to,čo bolo pekné,akoby unikám z reality. Pritom keď sa reálne pozriem, mám všetko,čo som vždy chcela-dobrú prácu,okolie,na ktorom mi záleží...a predsa - mám depky,topím sa v nich,akoby mi niečo v živote stále chýbalo a neviem prísť na to,čo by to mohlo byť.Zažili ste aj vy niečo podobné??
-----------------------
Depresia www.zdravie.sk

pete

Ahoj Anitka, to je úplne ideálne, že si tu ty, áno píšem z roboty. Ako sa máš? Ty si teraz doma alebo v práci?

anita

babenka, musím už ísť. Maj sa pekne, a lieč sa. Keď bude jar, tak hádam aj slniečko pomôže :)))
Páááá

babenka

anita,ja tiez nie najlepsie.mam stale dajake bakterie a uz mi to ide hore hlavou.so samkom prichadzame na sposob ucinnejsej samoliecby,ktorou doplnime liecbu.

pete

Ahojte priatelia. Ako sa máte? Tak si tu čítam, že čo je tu nové a vidím, že sem pomaly už nik nepíše. Ale ak ste tu teraz niekto, tak kludne napíšte, rád si pokacám :)

maxo

Depky jsou také zpusobené jedy, které se usazuji v důležitých centrech - tímto se zabývá detoxikační medicína podle MUDr. Jonáše, více na www.moje-zdravi.tk. I když máte všechno,jedy ze stravy zpusobují změny ve stavech psychiky - deprese, agrese, ztráta ostražitosti(myš se nebojí kocoura), člověk vleze pod auto

heha

NEUROL SR 1,0 - výpis z príbalového letáku:
Používanie tohto lieku môže viesť ku vzniku fyzickej aj psychickej závislosti. Riziko závislosti sa zvyšuje s dávkou a trvaním liečby; takisto je vyššie u pacientov s anamnézou nadmerného užívania alkoholu a liekov. Ak sa rozvinula lieková závislosť, náhle ukončenie liečby budú sprevádzať abstinenčné príznaky ako bolesti hlavy, svalová slabosť, mimoriadna úzkosť a napätie, nepokoj, zmätenosť a podráždenosť. V ťažkých prípadoch sa môžu vyskytnúť nasledujúce príznaky: derealizácia (pocit nereálnosti okolitého sveta), depersonalizácia (pocit odcudzenia a straty vlastnej identity), hyperakúzia (precitlivenosť sluchu), tŕpnutie končatín alebo pocit štípania v nich, precitlivenosť na svetlo, hluk a telesný kontakt, halucinácie a epileptické kŕče.
Po ukončení liečby sa môže rozvinúť prechodný syndróm, keď príznaky, pre ktoré sa pristúpilo k liečbe NEUROLom SR 1,0, sa vrátia v silnejšej podobe. Môžu ho sprevádzať iné reakcie, vrátane zmien nálady, úzkosti či porúch spánku a nepokoja.

iriska

toto by sa urcite zapacilo aj vam,kamarati moji. vcera to pridala katty do inej temy.skuste pouvazovat a zobrati si z toho nieco pre seba,pre stastnejsi zivot:
Zmysel pre humor neznamená, že viem zabávať celú spoločnosť vtipmi. Humorista nie je komik, ktorý vie zo všetkého urobiť predstavenie, divadelnú hru. Zmysel pre humor v prvom rade znamená, že človek strhne masku najprv sám sebe. Humor je opakom pýchy, ktorou sa niektorí nafukujú a robia sa dôležití. Kto má zmysel pre humor, spozná to, čo je na ňom a na druhých nedokonalé. Nereaguje však cynicky ani zúfalo alebo chladne, ale uzmierene, láskavo a dobrosrdečne.
Veď človek so zmyslom pre humor predsa vie, že drobné chyby nemôžu narušiť väčšinu poriadku. Nie je dôležité, ako sa javíš iným, či všetko povieš správne, či dobre pôsobíš, či neukazuješ nijaké slabiny. Rozhodujúce je, aby si so sebou hovoril a zaobchádzal z vnútornej slobody a z mierneho nadhľadu.
Kto má zmysel pre humor, nemusí nič skrývať. Nemusí míňať energiu na to, aby si skonštruoval fasádu, aby všetci videli iba jeho pekné stránky. Človek so zmyslom pre humor sa zmieri so všetkým, čo je v ňom. To ho oslobodzuje od povinnosti vyzerať dobre v očiach iných. Dovolí si byť taký, aký je. Vie sa smiať sám sebe.
Podnetne,nemyslite? humor urcite pomaha v depresiach. Od povahy veselsi ludia to maju zrejme v zivote lahsie.