Depky, kedy prestanete?!

Príspevok v téme: Depky, kedy prestanete?!
kristi1

Dobrý deň, začínam mať pocit,či je so mnou všetko OK. Ako každý človek zažívam v živote radosti i starosti,ale mám pocit,že po celkovom zhodnotení je to jedno veľké mínus. Nepamätám si,že by som mala niekedy dlhšie obdobie,kedy by som si mohla povedať,že som šťastná,stále ma niečo štve,je mi do revu,spomínam na to,čo bolo pekné,akoby unikám z reality. Pritom keď sa reálne pozriem, mám všetko,čo som vždy chcela-dobrú prácu,okolie,na ktorom mi záleží...a predsa - mám depky,topím sa v nich,akoby mi niečo v živote stále chýbalo a neviem prísť na to,čo by to mohlo byť.Zažili ste aj vy niečo podobné??
-----------------------
Depresia www.zdravie.sk

anita

aj ten príbeh sa chystám doupravovať a napísať ho tu...teda ten sľubovaný kúsok. Lenže stratil sa mi,tak ho musím prepisovať odznova a potom upravovať. Uvidím, čo z toho vznikne...či sa bude podobať originálu. Aspoň sa tak odsústredím od reality škaredého počasia a trochu si posnívam, posilním fantáziu. Bolo by ešte lepšie byť tak zaneprázdnenou, že nebudem mať čas na to, aby som to robila. Ale teraz mám veľa nevyužitého času, tak sa do toho pustím :)))

anita

pete, vôbec nič ti nechýba? Tak to je fajn. Idem s tým mojím pokladom kamenným. Ale až zajtra. Dnes som tu len na skok,budem musieť vypnúť PC a celkom ho odpojiť, lebo mi tu niečo budú vŕtať a prerábať.
Aj u nás je podobne. Som doma a odkladám veci aby sa tu dalo potom robiť.
Už som napísala tú sms. Potom ti napíšem, ako to zatiaľ dopadlo...tak nijako :)

pete

Mám sa dobre :) Vôbec nič mi nechýba. Vonku ja zamračné, tak sa mi ani veľmi nič nechce. A v podstate ani veľmi nič nemusím robiť, tak sa len motkám na nete a čakám, kým pôjdem domov. Ale určite budú zas také dni, keď nebudem vedieť, kam skôr skočiť. Aj sa na ne teraz celkom teším. Za akým doktorom ideš?

anita

pete, ahoj.
dobrá práca, keď si môžeš podriemkávať :)) Ako sa máš dnes? Ja sa potroške liečím, pozerám niečo na nete, pripravujem si materiály do práce...a oddychujem.
Tvoj mail som si prečítala niekoľkokrát, odpíšem večer, alebo zajtra. Čaká ma návšteva lekára.

sedma

Kristi1: ja teraz prezivam take iste obdobie, takze uplne chapem o com pises, pretoze je to ako keby si mi to z duse napisala...:o(

pete

ahoj babenka, nemusel som ani s nikým vybabrať. Stačí, že sa tvárim, že robím a pritom si driemkám, alebo surfujem :) Ako sa máš dnes?