Depky, kedy prestanete?!

Príspevok v téme: Depky, kedy prestanete?!
kristi1

Dobrý deň, začínam mať pocit,či je so mnou všetko OK. Ako každý človek zažívam v živote radosti i starosti,ale mám pocit,že po celkovom zhodnotení je to jedno veľké mínus. Nepamätám si,že by som mala niekedy dlhšie obdobie,kedy by som si mohla povedať,že som šťastná,stále ma niečo štve,je mi do revu,spomínam na to,čo bolo pekné,akoby unikám z reality. Pritom keď sa reálne pozriem, mám všetko,čo som vždy chcela-dobrú prácu,okolie,na ktorom mi záleží...a predsa - mám depky,topím sa v nich,akoby mi niečo v živote stále chýbalo a neviem prísť na to,čo by to mohlo byť.Zažili ste aj vy niečo podobné??
-----------------------
Depresia www.zdravie.sk

pete

čafte, včera som večer nestihol byť na nete. Ráno som dĺho spal, ale teraz som už v robote. Tak budem asi surfovať. Anitka, teším sa na mail a Damaxy, ty by si nám mohla povedať, ako sa dostaneme na tvoju tému na ICQ... Daj vedieť, prídem mrknúť.

anita

damaxy, si zlata,aj ja tu nazriem,že čo nové, ale väčšinou nič. Niečo si kopírujem, nejaké tie myšlienky čo povzbudia.

damaxy

Teraz som zasadla ze idem pozriet ale vsetci su volakde mimo tak som sa zacitala na nasej domovskej stranke zdravie

damaxy

tak anitka my sme si s dievcatami porobili icq z uzkosti takze tam sa vykecavame a meni sa osadenstvo takze to je ako nova partia takze aj medzi nich skocim ale menj casu tu venujem a niekedy som citala aj viac inych tem teraz len uzkost a tie depky ked zazriem tak sa pocitam ze co nove.

anita

damaxy, to tu témujem len ja :)
petemu síce témovanie chýba,ale asi nemá kedy chodiť na net. A keby tu bola stará partia,tak by to bolo o inom :))) chýbajú nám všetci: miksinka, frájo, zaja, alternatíva, matelko a ty :))
neviem,čo je s nimi všetkými. Asi sú už niekde inde svojou pozornosťou.

damaxy

ahojte moji mladi stari znami,ide jar dnes som sla cestou autom a tak to vidiet pekne jarne schadzanie snehov.Sice tvrdia ze este bude ja ale neverim...

anita

pete, som tu na chvíľu. Nemôžeme mailom?
Ako sa dnes cítiš? Ja som sa nemala kedy cítiť zle, lebo som nestíhala. Takmer do 15 hod.využitú každú minútku. Ako bolo v práci?
Damaxy, ty si vedľa? Ozvi sa niekedy.
:)))