Depky, kedy prestanete?!

Príspevok v téme: Depky, kedy prestanete?!
kristi1

Dobrý deň, začínam mať pocit,či je so mnou všetko OK. Ako každý človek zažívam v živote radosti i starosti,ale mám pocit,že po celkovom zhodnotení je to jedno veľké mínus. Nepamätám si,že by som mala niekedy dlhšie obdobie,kedy by som si mohla povedať,že som šťastná,stále ma niečo štve,je mi do revu,spomínam na to,čo bolo pekné,akoby unikám z reality. Pritom keď sa reálne pozriem, mám všetko,čo som vždy chcela-dobrú prácu,okolie,na ktorom mi záleží...a predsa - mám depky,topím sa v nich,akoby mi niečo v živote stále chýbalo a neviem prísť na to,čo by to mohlo byť.Zažili ste aj vy niečo podobné??
-----------------------
Depresia www.zdravie.sk

anita

pete, tebe napíšem nejaký iný príbeh. Krajší.
Práve som si urobila to kapučíno a mám aj čokoládu. Bude mi trošku lepšie :)) Nezabudni na to aj ty,áno?

anita

pete, ja poznám ešte jedného človeka, ktorý píše krásne príbehy a básne!
Som rada, že sa ti moje páčia.

anita

aj ja ju stále potrebujem :))) Kúpme si dnes, pete. Dám si k nej kapučínko a zababuším do deky, lebo mi je zima. A vyložím nohy, pustím si nejakú melódiu, pesničku. Možno mi bude dobre :))

anita

pete, o tej imunite sú myšlienky hlavne pre mňa, ale aj pre teba.Spánok,stres...mám toho ešte viac, ale toto je podstatné.
Trošku som sa zdržala....pozerala som ten kúsok príbehu, ale nemôžem ho rýchlo nájsť. Chcela so mti niečo napísať, no mám len také smutné.

pete

dnes je zrovna taky ten den, ked sa necitim ani zle, ani dobre,ale taka cokoladka by mi vedela spravit naladu a zdvihnut hladinu serotoninu