Depky, kedy prestanete?!

Príspevok v téme: Depky, kedy prestanete?!
kristi1

Dobrý deň, začínam mať pocit,či je so mnou všetko OK. Ako každý človek zažívam v živote radosti i starosti,ale mám pocit,že po celkovom zhodnotení je to jedno veľké mínus. Nepamätám si,že by som mala niekedy dlhšie obdobie,kedy by som si mohla povedať,že som šťastná,stále ma niečo štve,je mi do revu,spomínam na to,čo bolo pekné,akoby unikám z reality. Pritom keď sa reálne pozriem, mám všetko,čo som vždy chcela-dobrú prácu,okolie,na ktorom mi záleží...a predsa - mám depky,topím sa v nich,akoby mi niečo v živote stále chýbalo a neviem prísť na to,čo by to mohlo byť.Zažili ste aj vy niečo podobné??
-----------------------
Depresia www.zdravie.sk

anita

Dee, ja,keď sa ráno pozriem do zrkadla, tak vidím lenoprášenú vykopávku...tak niekedy nad ňou plačem, ale inokedy je naozaj na smiech :)))

anita

Platonická láska nie je proti depresii...myslím si, že naopak. Lebo dlho sa s ňou neuspokojíš...po kratšom či dlhšom čase ťa začne bolieť.
Prechádzky, pete? Myslíš tie na ktoré pôjdeš sám alebo s priateľmi?

Dee

babicka ma naucila, ze ked sa rano zobudim a idem sa poumyvat, tak sa mam pozriet do zrkadla a usmiat sa na seba. A pomaha to, hned je den krajsi, ked ho zaciname s usmevom. Ja som si k tomu pridala este veticku: Mam sa rada. Mozno rano vyzeram smiesne ked kukam do zrkadla s vycerenymi zubami a vravim si ze sa mam rada, ale funguje to.

anita

:))) a druhým hladkanie domáceho miláčika s mäkkým chlpatým kožúškom...len si musím nejakého zaobstarať!
Pridala by som trochu športu, tvorivej duševnej práce, a zdravý spánok.
pete, vypracujme si tie body a potom si ich pošlime. Možno sa nám podarí niečo skombinovať aj z bodov toho druhého. Hlavne, nech je to realistické, aby sme si toho nevymysleli ako psychológovia a nič neuplatníme :)))
Čokoládu určite uplatním, to sa mi zdá rozumný bod číslo 1 :))))