Depky, kedy prestanete?!

Príspevok v téme: Depky, kedy prestanete?!
kristi1

Dobrý deň, začínam mať pocit,či je so mnou všetko OK. Ako každý človek zažívam v živote radosti i starosti,ale mám pocit,že po celkovom zhodnotení je to jedno veľké mínus. Nepamätám si,že by som mala niekedy dlhšie obdobie,kedy by som si mohla povedať,že som šťastná,stále ma niečo štve,je mi do revu,spomínam na to,čo bolo pekné,akoby unikám z reality. Pritom keď sa reálne pozriem, mám všetko,čo som vždy chcela-dobrú prácu,okolie,na ktorom mi záleží...a predsa - mám depky,topím sa v nich,akoby mi niečo v živote stále chýbalo a neviem prísť na to,čo by to mohlo byť.Zažili ste aj vy niečo podobné??
-----------------------
Depresia www.zdravie.sk

anita

Dee, keby som tak vedela, kde to je! Ja nie som z BA, vzali ma tam kamarátky...a ani netuším, kde to bolo, ale niekde v tej historickej časti. Blízko Michalskej brány, ale presne ti nepoviem. Môžem to zistiť a napíšem.

Dee

a kde je v BA cokoladovna, to by ma zaujimalo. Mojim tukovym vankusikom by sa to tiez iste pacilo.
V BA zvyknem chodit do Radnicky, pracuju tam postihnuty ludia a je tam prijemna atmosfera.

anita

Dee, a čo tak cukráreň alebo nejaká reštaurácia? Ja tiež u nás nemám moc príležitostí. Naposledy sme boli s dievčatami v čokoládovni v BA. Keby tam nebolo tak plno,tak by bolo ideálne...toľko čokolády pokope!!!

anita

do rána? tak to by som porušila jeden z bodov: zdravý spánok :))
do rána-to by som jej musela povedať celý životopis, a takú priateľku zatiaľ nemám poruke. Ale s každou dokážem rozobrať niečo iné...viem, s tými priateľmi je to niekedy problém. Akosi máme málo času na seba. Ale treba to skúsiť.

Dee

mne zabrali dlhe rozhovory s priatelmi v cajovni.
Skoda, ze ju u nas zrusili, teraz mozem chodit len do zafajcenych kaviarni:o(

anita

dee, tak to sa asi dosť podobáme :)))
pete, tak častejšie s priateľmi. A čo tak pozvať si domov nejakého priateľa? Napr.na víkend? To sa spojí s prechádzkou a debatami do noci...to môže byť dobré.

anita

Dee, ja z mojej skúsenosti viem, že mne to nepomohlo. Takže tú platonickú lásku radšej nahradím niečím iným....asi tou čokoládou...hoci v kútiku srdca vždy existuje najaká platonická láska. Ale sa keď začne rozťahovať, tak ju musím trošku klepnúť. Zabolí to síce, ale pomôže :)))

Dee

a myslis si, ze ja vyzeram ako modelka z casopisu rano?
Strapata, kruhy pod zalepenymi ocami, rano mam opuchnutu tvar a prave preto sa usmejem.

pete

prechadzky, sam s mojimi myslienkami, ked to budem potrebovat a s priatelmi, ak mi este nejaky ostali, ked budem chciet mat spolocnost