Depky, kedy prestanete?!

Príspevok v téme: Depky, kedy prestanete?!
kristi1

Dobrý deň, začínam mať pocit,či je so mnou všetko OK. Ako každý človek zažívam v živote radosti i starosti,ale mám pocit,že po celkovom zhodnotení je to jedno veľké mínus. Nepamätám si,že by som mala niekedy dlhšie obdobie,kedy by som si mohla povedať,že som šťastná,stále ma niečo štve,je mi do revu,spomínam na to,čo bolo pekné,akoby unikám z reality. Pritom keď sa reálne pozriem, mám všetko,čo som vždy chcela-dobrú prácu,okolie,na ktorom mi záleží...a predsa - mám depky,topím sa v nich,akoby mi niečo v živote stále chýbalo a neviem prísť na to,čo by to mohlo byť.Zažili ste aj vy niečo podobné??
-----------------------
Depresia www.zdravie.sk

pete

vies, s pracou je to ako s mojou naladou, raz je dobre a potom zle, ale nestazujem si. Mozno by ta nejaka prechadzka v takomto krasnom pocasi postavila na nohy a vycarovala ti usmev na tvari:o)

anita

pete, ahoj!
:)))))

Veľmi dúfam, že takú náladu aj máš! Chcela by som vybehnúť dnes niekam von a užiť si toho počasia, ale ešte nemôžem. Možno to urobíš ty, pretože tak krásne bude asi iba do zajtra. U nás dosť fúka...ale som ešte doma. Ako sa ti pracuje?

pete

anitka - cokoladka, aj u nas je nadherne, slniecko je krasne a prajem si mat taku naladu ako to slniecko, ktore dnes potesi urcite vela ludi. Ty sa mas ako, zdrava?

Dee

monka, ja som myslela skupinovu, ze ako ty a tvoj priatel iba.
Inak keby si chcela ist na riadnu skupinovu terapiu, ze vas je tam viac, tak si mozete vybrat aj ine mesto, ked sa bojis, ze ta niekto spozna. Ale o zaradeni do skupiny myslim rozhodne odbornik az po individualnej terapii.

monka

ako tie skupinove terapie prebiehaju?nechcem,aby to o nas niekto vedel,skupinova je verejna,preto sa pre nu tazko rozhodnem.ake su jej vyhody?

Dee

monka bezte za psychologom, alebo psychiatrom. Oni robia aj skupinove terapie, tak sup-sup s tym nieco rob. Drzim palceky

monka

ja uz neviem ako dalej, ja trpim depresiami aj moj priatel a niekedy rozmyslam, ci je to vobec spravne mat takyto vztah. Niekedy mam pocit, ze si ani nejak nepomahame..ma niekto podobne skusenosti?

monča

ja som prestala fajcit a trochu sa mi zlepsilo.aj pluca a dychanie aj psychicky stav.naozaj to posobi aj na mysel.je dobre aj obmedzit meso a zlepsi sa travenie.nezatazujes tak organizmus a viac energie ostane aj na chod procesov v mozgu.