Depky, kedy prestanete?!

Príspevok v téme: Depky, kedy prestanete?!
kristi1

Dobrý deň, začínam mať pocit,či je so mnou všetko OK. Ako každý človek zažívam v živote radosti i starosti,ale mám pocit,že po celkovom zhodnotení je to jedno veľké mínus. Nepamätám si,že by som mala niekedy dlhšie obdobie,kedy by som si mohla povedať,že som šťastná,stále ma niečo štve,je mi do revu,spomínam na to,čo bolo pekné,akoby unikám z reality. Pritom keď sa reálne pozriem, mám všetko,čo som vždy chcela-dobrú prácu,okolie,na ktorom mi záleží...a predsa - mám depky,topím sa v nich,akoby mi niečo v živote stále chýbalo a neviem prísť na to,čo by to mohlo byť.Zažili ste aj vy niečo podobné??
-----------------------
Depresia www.zdravie.sk

misha

pete, áno, na prechádzku chodím sama, a užívam Hypnogén, ten mi zo všetkých najlepšie zaberá. Vieš, keby teraz nepršalo, naozaj by som išla von s mp3, počúvala hudbu, pozerala po okolí..takto sedím doma bez nálady, mám zlé myšlienky...U mňa je to asi niekedy počasím, inokedy niečím iným..

pete

Na divoký spôsob. Ako sa volajú tie lieky? Mizerné počasie. Ale je to to počasie, prečo sme smutní?? To by ma zaujímalo. Má počasie až taký vplyv na človeka? Každý sa stále vyhovára na počasie. Raz je príliš teplo, inokedy príliš zima, potom zas prší... Jednoducho stále nie je počasie. To je asi len to, že počasie je jediné, ktoré môžeme obviňovať z našej nálady a ono nám na to nič povie. Myslíš, že môžeme za našu náladu my? Alebo kde je problém? Na prechádzku chodievaš sama?

misha

Divoké mäsko? To je aké? Z nejakého divočáka?:-)
A hej, lieky na spanie užívam stále, vkuse asi rok..Bez nich nezaspím...A ten deň- taký smutný:-((( Depresívny:-(