Depky, kedy prestanete?!

Príspevok v téme: Depky, kedy prestanete?!
kristi1

Dobrý deň, začínam mať pocit,či je so mnou všetko OK. Ako každý človek zažívam v živote radosti i starosti,ale mám pocit,že po celkovom zhodnotení je to jedno veľké mínus. Nepamätám si,že by som mala niekedy dlhšie obdobie,kedy by som si mohla povedať,že som šťastná,stále ma niečo štve,je mi do revu,spomínam na to,čo bolo pekné,akoby unikám z reality. Pritom keď sa reálne pozriem, mám všetko,čo som vždy chcela-dobrú prácu,okolie,na ktorom mi záleží...a predsa - mám depky,topím sa v nich,akoby mi niečo v živote stále chýbalo a neviem prísť na to,čo by to mohlo byť.Zažili ste aj vy niečo podobné??
-----------------------
Depresia www.zdravie.sk

misha

Matelko, ja mám plaváreň 12km- v Čechách..A jasné, choď radšej s kamošom, prídeš na iné myšlienky:-)
U nás vôbec nesneží, tak som rada, musím to využiť, než príde tá chumelica od vás k nám:-)
DEPKA,
to nemalo chybu:-)

depka

AHOJ LIDICKY PRECO MA NEMATE RADI???
SAK JA SOM VASE PODVEDOMIE...JA ZA VAS UTEKAM PRED REALITOU A POSOBITE AKO VOS POD CHRASTOU...MAJTE MA RADI A DEPTAJTE SA SETCI NAVZAJOM NAK NIE SME NA SLOVENSKU ALE V DEPKOVE uz tu napisalo 3500 ludi len tak dalej.........oremua vasa DEPKA

matelko

Ahoj Miska.
Pojdem asi aj s kamosom. Samemu sa mi nechce. Na prechadzku nemozem, lebo tu je pocasie blaznive. Prsi, snezi, fuka- na chorobu. (som 30 km od ziliny). Mame tu uz skoro 15cm snehu.
Miksinka, ako sa mas? Poslal som mail, no neviem ci si ho dostala.Lebo akurat mi padol net. Tu to troska zalezi od pocasia.

misha

matelko, ajoj.
To je super, tá plávareň. Škoda, že mi tu nič také nemáme, ale asi by som v tej vode aj zmrzla, mne je stále zima:-)A s kým ideš plávať?
Mňa tá psychol. tiež mrzí:-( Všetko som jej hovorila, je jediná osoba, ktorá vedela úplne všetko...K inej už nepôjdem:-(
Ja som si urobila na obed kapučíno, chvíľku ho nechám stráviť a pôjdem na prechádzku, aspoň na 2h s mp3..Včera mi to nevyšlo kvôli počasiu:-(

matelko

Ahojte vospolok.
Davno som tu mebol. Vidim, ze je tu vela ludi. To je super. Teraz vidim, ze moje problemi niesu tak hrozne v porovnani s vasimi. Misha myslim na Teba. Je to naozaj na ... ked Ta sklame clovek, ktoremu veris.
Aky mate vikend?
Ja rychly. Vcera makacka, a dnes asi pojdem si zaplavat na plavaren.
Musim si niekde vybit energiu, lebo vcera sme mali ist na disku, ale nic z toho nebolo. Tak pojdem do DK na plavaren.
frajo, ako? Zijes este?
Co mas nove? Si uz mimo?
A ostatne krasky(damaxy, zajka, anitka)?

via

byvam aj tu aj doma na slovensku,do viedne to nie je az tak daleko,cestujem hore dole,lekarku mam na slovensku takze,v pondelok si to zase siniem na slov.lebo v utorok mam kontrolu.aj ja ti prajem peknu nedelu,uz sa mi tu sef pcha,lebo musi sledovat futbalove vysledky-je futbalom posadnuty,mozno ma tiez nejaku diagnozu=futbalovu. :-)))

pete

Ďakujem za opýtanie. Mám sa dobre. Aj bývaš vo Viedni? Tak ti prajem, nech sa ti všetko v práci podarí. A zajtra peknú nedeľu. Ahoj