Depky, kedy prestanete?!

Príspevok v téme: Depky, kedy prestanete?!
kristi1

Dobrý deň, začínam mať pocit,či je so mnou všetko OK. Ako každý človek zažívam v živote radosti i starosti,ale mám pocit,že po celkovom zhodnotení je to jedno veľké mínus. Nepamätám si,že by som mala niekedy dlhšie obdobie,kedy by som si mohla povedať,že som šťastná,stále ma niečo štve,je mi do revu,spomínam na to,čo bolo pekné,akoby unikám z reality. Pritom keď sa reálne pozriem, mám všetko,čo som vždy chcela-dobrú prácu,okolie,na ktorom mi záleží...a predsa - mám depky,topím sa v nich,akoby mi niečo v živote stále chýbalo a neviem prísť na to,čo by to mohlo byť.Zažili ste aj vy niečo podobné??
-----------------------
Depresia www.zdravie.sk

misha

pete, vieš, stále ma trápi to jedlo, a babka mi dnes povedala, že sú radi, že som už ok. A to ako na to prišla?:-( Že sa cítim hrozne, to nikoho netrápi:-(
Tomi, aj ja som zvedavá, či toto obdobie strachu, depiek, úzkosti niekedy prejde:-(

pete

Prečo ťa rozosmutnela? Viem, že asi nechceš písať tak verejne,ale nik ťa tu nepozná. No chápem ťa, lebo ja sem toho tiež veľa nepopíšem. Na srdci mám toho omnoho viacej ako sem napíšem. Ale skús napísať.

tomas81

misha-joooj,no vydis co vsetko si musime vytrpiet? nemame nic z toho poj... zivota.Ja trpim panickou poruchou na ktoru na navezuje aj depresia,takze viem ako ti je.
poviem ti,ja mam obavy ci to bude lepsie,alebo uz stale len tak.

misha

pete, na prechádzke vôbec nikoho. Vonku- v meste som videla snáď 10 ľudí, prší, všetci sú asi schovaní...tak som počúvali cestou mp3, skočila som aj na chvíľku k babke, tá ma zasa rozosmutnela:-(

misha

pete, ty ma vôbec nezaťažuješ, mám Ťa rada..
Ja neviem, nie sú to ani také výčitky z jedla ako pocit samoty, strach zo....:-(

pete

Nezaťažuješ ma, veď sme tu preto, aby sme si pomáhali a ja keď mám depku,tiež ťa zaťažujem? Keby si si zacvičila a spálila tie kalórie, to by ti nepomohlo k lepšej nálade? Aj na prechádzke si bola. Tam si tiež spálila kalórie.